Jak przekonwertować YouTube na MP3 na 3 sposoby [Bezpieczny][2022]

Na rynku cyfrowym dostępnych jest wiele znanych narzędzi do konwersji YouTube na pliki MP3. Podstawową ideą tych narzędzi jest to, że możesz wyodrębnić zawartość audio z ulubionego filmu na youtube i zapisać ją w pliku mp3. RIP procesu audio różni się od programu wbudowanego w aplikację. Wielu specjalistów od dźwięku wybiera format pliku mp3 ze względu na mniejszy rozmiar pliku, jakość dźwięku o wysokiej częstotliwości itp.

Po przekonwertowaniu youtube na mp3 będziesz mógł słuchać muzyki w tle lub dźwięku w trybie offline, a format pliku MP3 gwarantuje nieskazitelną jakość dźwięku.

Zobacz również: Najlepsze darmowe konwertery YouTube na MP3, które powinieneś wiedzieć

Trzy sposoby konwertowania filmów z YouTube na MP3

Teraz jest idealny czas na poznanie unikalnych sposobów konwersji youtube na pliki mp3. W tym artykule podzielę się trzema różnymi sposobami. Rzućmy okiem na to poniżej:

1. Jak przekonwertować YouTube na MP3 za pomocą internetowego narzędzia YouTube do MP3?

Jest to usługa bezpłatna i umożliwia konwersję dowolnych filmów w ciągu godziny. Cały proces konwersji kończy się skutecznie w ciągu kilku minut. Aby skorzystać z tej usługi online, nie trzeba się rejestrować. Możesz zapisać przekonwertowane pliki w wybranej lokalizacji i odtwarzać je w swojej strefie komfortu. Ta aplikacja online jest kompatybilna z komputerem, gadżetami, tabletami itp.

  • Pobierz narzędzie YtMp3Kliknij tutaj w przeglądarce i wejdź na internetową platformę konwertera YouTube

ytmp31

  • Wklej adres URL: Teraz skopiuj swój ulubiony adres URL utworu z YouTube i wklej go w polu. Następnie naciśnij przycisk „Konwertuj” obok wklejonego adresu URL. Musisz poczekać kilka minut, aż proces konwersji się zakończy.

ytmp32

 • Pobierz mp3: Natychmiast musisz dotknąć „Pobierz‘ i wybierz żądaną lokalizację, przechodząc między napędami i folderami, aby zapisać przekonwertowane pliki MP3. Możesz także wybrać opcję „Dropbox”, aby przechowywać go w wirtualnej lokalizacji w celu łatwego wyszukiwania.

ytmp33

Porady:
Przekonwertowany film z YouTube w formacie pliku MP3 jest dostępny do dalszego przesyłania do innych zewnętrznych gadżetów. Korzystaj z plików MP3 zgodnie ze swoją wygodą, bez żadnych ograniczeń.

2. Jak przekonwertować YouTube na MP3 za pomocą konwertera wideo?

Jeśli przyjrzysz się głębiej narzędziom konwertera na platformie internetowej, skończysz ze stosami kolekcji oprogramowania. Kluczowym czynnikiem, o którym musisz pamiętać, jest niezawodność programu konwersji. FilmoraTool Uniconverter to doskonałe narzędzie, które bez żadnych kompromisów spełnia oczekiwania użytkowników. Zobaczmy, jak przekonwertować youtube na mp3 za pomocą tego konwertera wideo:

  • Kliknij tutaj aby pobrać i zainstalować FilmoraTool Uniconverter na swoim komputerze
  • Odwiedź swój ulubiony kanał YouTube i skopiuj link do swojego ulubionego traktatu na jego pasku adresu.
  • Uruchom FilmoraTool Uniconverter, a następnie kliknij „Wklej URLopcję ‘ w lewym górnym rogu ekranu i wybierz ‘Pobierz MP3‘ z ikony rozwijanej. Proces ekstrakcji dźwięku rozpoczyna się natychmiast.

unikonwerter1

  • Po zakończeniu pobierania musisz kliknąć kartę „Zakończono” u góry ekranu, aby uzyskać widok audio. Jeśli chcesz poznać szczegóły folderu, musisz kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać ‘Otwórz lokalizację pliku„. Ta akcja przeniesie Cię do folderu, w którym dostępny jest plik MP3, aby wykonać na nim dalsze zadania.

unikonwerter2

3. Jak przekonwertować YouTube na MP3 za pomocą oprogramowania do edycji wideo?

Ta metoda daje dostęp do konwersji Youtube na mp3 za pomocą edytora wideo. FilmoraNarzędzie oferuje nie tylko wiele podstawowych i profesjonalnych narzędzi do edycji i efektów wideo, ale także może konwertować youtube na mp3. Jeśli potrzebujesz dalszej edycji mp3 po konwersji, FilmoraTool będzie dla Ciebie właściwym.

Oto wytyczne dotyczące konwersji YouTube na MP3 za pomocą FilmoraTool:

Uwaga:
Jest to oprogramowanie do edycji wideo i nie może bezpośrednio przekonwertować adresu URL Youtube na mp3. Najpierw należy przekonwertować adres URL youtube na lokalny film w formacie mp4 lub innych obsługiwanych formatach wideo. Możesz czytać Konwertuj Youtube na przewodnik MP4 i wypróbuj niektóre programy do pobierania filmów z YouTube, aby przekonwertować Youtube na mp4.
  • Po przekonwertowaniu Youtube’a na mp4, proszę pobierz FilmoraTool poniżej i zainstaluj go na swoim komputerze

Pobierz wersję Win Pobierz wersję Mac

  • Otwórz FilmoraTool, a następnie przejdź do filetImportować media załadować przekonwertowane wideo mp4 do Biblioteki multimediów

import-media8

  • Dodaj lub przeciągnij wideo na oś czasu (jeśli chcesz dalej edytować lub wyciąć wideo, możesz dwukrotnie kliknąć wideo na ścieżce i uzyskać więcej narzędzi do edycji wideo i audio, takich jak regulacja głośności).

kliknij-eksport9

  • Następnie naciśnij ‘eksport‘ i wybierz format ‘MP3’ z rozwiniętej listy. Możesz kliknąć Ustawienia w panelu eksportu, aby dostosować wyjściowe ustawienia audio, takie jak szybkość transmisji audio w celu uzyskania wyższej jakości dźwięku.

eksport mp3

ostrzeżenia

Autoryzowane pobieranie — YouTube umożliwia wyłącznie legalne pobieranie i konwersję filmów na swojej platformie. Możesz pracować nad swoimi filmami w YouTube bez żadnych problemów. Musisz posiadać prawa autorskie, jeśli chcesz pobierać filmy osób trzecich. Zgodnie z polityką prawną YouTube nieautoryzowane pobieranie jest surowo zabronione.

Reasumując

Istnieje wiele metod efektywnej konwersji youtube na mp3. Wielkie wyzwanie, jakie możesz napotkać wybierając idealną aplikację, która optymalnie odpowiada Twoim potrzebom. Zdecydowanie zaleca się przestrzeganie przewodników dotyczących praw autorskich YouTube i przeprowadzanie legalnych plików do pobrania bez żadnych problemów.

Czekaj na więcej ekscytujących faktów na temat konwerterów wideo. Zostaw swoje cenne komentarze i sugestie w tym artykule.