Najlepsze konwertery YouTube na MP3 do pobrania za darmo [Online / Win / Mac]

Hej, kiedy znajdziesz wspaniałą lub dramatyczną piosenkę lub muzykę w filmie na YouTube, co chcesz zrobić? Dla mnie chcę go pobrać i słuchać, gdy jestem offline. Jak o tobie? Zamiast klikać często używane linki na platformie YouTube, możesz przekonwertować YouTube na mp3 za pomocą konwertera YouTube na mp3. Wtedy zawsze możesz słuchać muzyki lub dźwięku, kiedy tylko chcesz. Dlatego ten artykuł pokaże 10 najlepszych darmowych konwerterów YouTube na mp3, aby przekonwertować wideo z YouTube na mp3, zarówno w systemie Windows, jak i Mac. Nauczysz się:

Ostrzeżenie i uwaga: Niewłaściwe wykorzystanie treści przesłanych przez innych użytkowników YouTube jest nielegalne. Jeśli jest to Twoja treść, pobierz film z YouTube i przekonwertuj go na mp3. Należy przestrzegać regulaminu wyświetlanego na stronie YouTube.

Część 1: 5 Darmowe konwertery YouTube na MP3 dla Windows i Mac

Niezależnie od tego, czy używasz komputera z systemem Windows, czy Mac, na poniższej liście znajdziesz konwerter YouTube na MP3, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb. W następnej części podzielę się z Wami niesamowitymi filmami z YouTube’a online na konwertery MP3. Oświeć i wyostrz swoje umiejętności w zakresie konwersji wideo, zapoznając się z omówionymi poniżej krokami:

1. Konwerter wideo YtMp3

Jest to bezpłatne narzędzie online do konwersji YouTube na MP3/MP4. Pomoże Ci uzyskać niezawodne konwersje wideo w YouTube bezpłatnie. Aby skorzystać z tej usługi online, nie trzeba podawać żadnych danych w celu rejestracji. Ta platforma oferuje natychmiastowe rozwiązanie do konwersji YouTube na mp3.

 • Odwiedź https://ytmp3.cc/youtube-to-mp3/, aby otworzyć narzędzie konwertera YtMp3 w przeglądarce
 • Skopiuj adres URL swojego ulubionego filmu z YouTube

kopiuj-youtube-url

 • Wklej adres URL w polu tekstowym. Następnie wybierz MP3 poniżej pola tekstowego i na koniec naciśnij konwertować przycisk, aby rozpocząć konwersję

ytmp31

 • Po zakończeniu konwersji kliknij Pobierz aby zapisać plik mp4 w wybranej lokalizacji w urządzeniu.

ytmp33

2. Narzędzie do konwersji flvto

Jeśli szukasz niezawodnej platformy internetowej do konwersji YouTube na MP3, MP4 lub AVI, to narzędzie online jest również właściwym wyborem. Kroki są dość proste i możesz przeprowadzić proces konwersji w dowolnym momencie bez żadnych problemów. Zapisz przekonwertowany plik w wybranej lokalizacji i uzyskaj do niego dostęp w dowolnym momencie. Ułatw proces konwersji YouTube za pomocą tego oprogramowania online, postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 • Odwiedź https://www.flvto.biz/en91/, aby otworzyć narzędzie konwertera Flvto online w przeglądarce
 • Skopiuj adres URL swojego ulubionego filmu z YouTube, jak wspomniano wcześniej
 • Wprowadź link do pola, a następnie wybierz format pliku jako mp3, a następnie kliknij KONWERTUJ NA przycisk, aby uruchomić proces konwersji

flvto-convert1

 • Po zakończeniu naciśnij Pobierz ikonę, aby pobrać i zapisać przekonwertowany plik mp3 na komputer lub urządzenie lokalne. Możesz również wysłać plik mp3 na e-mail lub przesłać go bezpośrednio do Dropbox.

flvto-convert2

3. y2mate Konwerter YouTube na MP3

Y2mate to internetowy downloader i konwerter wideo YouTube. To narzędzie online jest optymalnie kompatybilne ze wszystkimi rodzajami przeglądarek. Możesz użyć tego programu do konwersji YouTube na MP3 zarówno w systemie Windows, jak i Mac. Ta platforma pozwala na nieograniczoną konwersję plików bez wydawania nawet grosza z kieszeni. Możesz skorzystać z tej usługi w dowolnym miejscu i czasie bez żadnych przerw.

 • Odwiedź https://www.y2mate.com/en68, aby otworzyć y2mate YouTube to MP3 Converter w przeglądarce
 • Przejdź do YouTube i skopiuj żądany link URL do schowka
 • Skopiuj i wklej adres URL YouTube w polu, a następnie kliknij Start

start-y2mate

 • Wystarczy sekunda, a wideo z YouTube zostanie pomyślnie przekonwertowane. Wybierz format jako MP3 a następnie uderz Pobierz aby zapisać go w ulubionym miejscu przechowywania w urządzeniu, aby w razie potrzeby móc go łatwo odzyskać.

Pobierz mp3

4. YOUTUBETOMP3 Online

Ta niezwykła platforma internetowa spełnia Twoje oczekiwania, oferując bezpłatną usługę bez konieczności rejestracji. Nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania, aby przekonwertować YouTube na mp3, zamiast wchodzić na tę platformę online i kontynuować nieograniczoną konwersję jakości bez żadnych problemów. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby pomyślnie przeprowadzić proces konwersji plików:

 • Odwiedź https://youtubetomp3.sc/, aby otworzyć to narzędzie YOUTUBETOMP3 Online w przeglądarce
 • Zrób szybką kopię swojego ulubionego linku do YouTube
 • Nadal wklej adres URL i wybierz MP3 jako żądany format z listy. Następnie naciśnij przycisk Konwertuj.

youtube-to-mp31

 • Wtedy to się pokaże sukces, co oznacza, że ​​film z YouTube został pomyślnie przekonwertowany. Następnie możesz kliknąć Pobierz przekonwertowany plik aby zapisać mp3, jak potrzebujesz.

youtube-to-mp32

5. youtubetomp3music.com

Ten internetowy konwerter YouTube na MP3 umożliwia konwersję wideo z YouTube na MP3 z wysoką jakością.
Obsługuje zarówno urządzenia stacjonarne, jak i mobilne, dzięki czemu można go używać na systemach Windows, Mac, iPhone lub Android. Oprócz YouTube obsługuje również Facebooka, Vimeo i Dailymotion, co jest świetne. Poniżej znajdują się krótkie kroki konwersji YouTube na MP3. 

 • Odwiedź https://youtubetomp3music.com/en16/, wklej link do filmu YouTube i kliknij przycisk Przejdź.

youtubetomp3muzyka

 • Teraz możesz wybrać jakość MP3 od 64kbps do 320kbps, im wyższa kbps, tym czysty dźwięk.

Wybierz jakość MP3

 • Kliknij Konwertuj, aby rozpocząć konwersję, a następnie wybierz Pobierz, aby zapisać przekonwertowany film z YouTube na lokalny, lub wybierz Zapisz w Dropbox.

Zapisz przekonwertowany film

Część 2: Konwertery YouTube na MP3 dla systemów Windows i Mac [darmowe pobieranie]

Osobom, które często konwertują pliki audio z YouTube na MP3, polecam wypróbowanie narzędzia do pobierania offline z YouTube na MP3. Jeśli wypróbowałeś powyższe konwertery, może się okazać, że niektóre z nich są wypełnione reklamami. Oto kilka konwerterów YouTube na MP3 dla systemów Windows i Mac, które można pobrać bezpłatnie.

1. FilmoraTool UniConverter

UniCovnerter to profesjonalna aplikacja do konwersji wideo na komputery firmy FilmoraTool. Ten kompleksowy konwerter wideo zapewnia wysokiej jakości konwersję wideo i audio, która jest zgodna zarówno z systemem Windows, jak i Mac OS. Konwersja wideo z YouTube na dźwięk MP3 jest łatwa dzięki UniConverter, sprawdź poniższe kroki:

 • Pobierz i zainstaluj UniConverter na swoim komputerze (Windows 7 64-bit lub nowszy i macOS 10.10 lub nowszy). Uruchom go, a następnie przejdź do menu Downloader, a następnie kliknij ikonę Plus File.

Pobierz mp3 z UniConverter

 • W wyskakującym okienku wklej link wideo YouTube. Jeśli chcesz pobrać wiele plików MP3, możesz wkleić jeden adres URL w wierszu, aby kontynuować, a następnie kliknąć przycisk Pobierz.
 • W zakładce Pobierz dźwięk możesz wybrać pobraną jakość dźwięku. W UniConverter możesz pobrać MP3 w wysokiej jakości 128Kbps, 256Kbps lub 320Kbps. Kliknij Pobierz, aby rozpocząć pobieranie.

Pobierz mp3 z UniConverter

Oprócz pliku audio MP3, możesz również pobrać wideo z YouTube w formacie mp4 lub pobrać miniaturę lub napisy, jeśli to konieczne, za pomocą UniConverter.

2. Pobieranie wideo 4K

To narzędzie jest konwerterem offline, w którym musisz pobrać aplikację z oficjalnej strony internetowej, aby odkryć jej wbudowane funkcje. Jest to wysokiej jakości konwerter, który umożliwia pobranie pełnej listy odtwarzania i kanałów na dysk lokalny w celu wykorzystania w przyszłości. Ten program jest kompatybilny ze wszystkimi platformami, takimi jak Mac, Windows i Linux itp. Obsługuje ponad 50 języków i cieszy się zaufaniem milionów użytkowników ponad granicami.

Uwagi
Ta aplikacja 4K Video Downloader umożliwia pobieranie i konwertowanie do 24 filmów z YouTube na pliki mp3. Musisz kupić licencję, jeśli chcesz przekonwertować więcej filmów z YouTube na mp3.
 • Pobierz aplikację 4K Video Downloader na swój komputer. Jest kompatybilny zarówno z systemem Windows, jak i Mac OS
 • Po instalacji otwórz tę aplikację na swoim komputerze i skopiuj adres URL filmu z YouTube do schowka
 • Stuknij w wklej link opcję, a następnie ta aplikacja automatycznie wykryje adres URL. Zobaczysz, że analizuje wideo

4k-wideo1

 • Po zakończeniu rozwiń listę i wybierz Wyodrębnij audio i MP3 jako format. Możesz trafić Wybierać zmienić katalog wyjściowy na komputerze, aby zapisać przekonwertowany plik mp3. Na koniec naciśnij Wyciąg rozpocząć konwersję

4k-wideo2

 • Po konwersji możesz przejść do ustawionego katalogu wyjściowego i znaleźć przekonwertowane mp3.

4k-wideo3

3. DVDVideoSoft YouTube to MP3 Converter

Jest to doskonały konwerter YouTube na MP3 dostępny do bezpłatnego pobrania. Ta aplikacja ma wiele funkcji, takich jak bezstratna konwersja, zachowuje jakość podczas procesu konwersji, a ponadto można bezpiecznie kontynuować procedurę konwersji. Oprócz formatu MP3 możesz również wybrać inne typy plików, takie jak M4A, WAV, FLAC i OGG.

 • Pobierz i zainstaluj tę aplikację na swoim komputerze zgodnie z typem systemu operacyjnego
 • Otwórz ten konwerter mp3 po instalacji. Skopiuj adres URL z YouTube i wklej w pustym polu, naciskając makaron przycisk.

dvd-mp31

 • Wybierać Oryginalna jakość MP3 z listy rozwijanej

dvd-mp32

 • W końcu uderzył Pobierz przycisk. Możesz teraz zapisać plik w dowolnej wybranej lokalizacji bez problemów.

dvd-mp33

4. Konwerter YouTube na MP3 firmy Mediahuman

Ta aplikacja może działać zarówno w systemie Windows, jak i Mac. Obsługuje również pobieranie list odtwarzania i kanałów z YouTube. Ścieżki do pobrania można łatwo połączyć z platformą iTunes. Możesz skopiować ścieżki HD filmów z YouTube na dysk lokalny i słuchać ich, kiedy tylko masz na to ochotę. To narzędzie oszczędza dużo czasu, a wymagany proces kończy się w ciągu kilku minut. Zobaczmy, jak przekonwertować YouTube na mp3 za pomocą tej aplikacji:

 • Pobierz to narzędzie do konwersji wideo i zainstaluj je na swoim komputerze
 • Uruchom tę aplikację. Następnie przejdź do YouTube i skopiuj adres URL filmu do schowka
 • Kliknij Wklej link opcja (należy najpierw skopiować adres URL YouTube, w przeciwnym razie ta opcja zostanie wyszarzona) i załaduje wideo z YouTube

media-pobieranie4

 • Następnie kliknij ikonę pobierania, aby uruchomić proces konwersji

media-pobieranie1

 • Po zakończeniu możesz kliknąć Szukaj ikonę, aby zlokalizować przekonwertowany plik mp3 na komputerze.

media-pobieranie3

5. Clipgrab

Ten konwerter wideo typu open source pomaga optymalnie konwertować YouTube na mp3. Wystarczy, że klikniesz link do pobrania z jego oficjalnej strony internetowej bez żadnych opłat. To bezpłatne oprogramowanie aktualizuje się od czasu do czasu o najnowsze elementy sterujące, aby skutecznie służyć swoim klientom. Rzuć okiem na kroki dotyczące procedury konwersji

 • Pobierz i zainstaluj tę bezpłatną aplikację na swoim komputerze
 • Otwórz tę aplikację po instalacji i przejdź do Pliki do pobrania zakładka u góry
 • Skopiuj i wklej oraz link do ulubionego filmu z YouTube do pola i wybierz MP3 format, a następnie dostosowanie jakości HD. W końcu naciśnij Chwyć ten klip! przycisk, aby uruchomić konwersję

chwyć1

 • Po zakończeniu możesz kliknąć Otwórz folder docelowy wybranego pobierania aby znaleźć przekonwertowany plik mp3.

chwyć2

Część 3: Dodatkowa wskazówka — edytuj i wytnij MP3 za pomocą FilmoraNarzędzie

Jeśli chcesz edytować i dostosować pobrany plik MP3 z YouTube, co możesz zrobić? Zacznij korzystać z FilmoraTool! Jest to prestiżowy produkt firmy FilmoraTool do przeprowadzenia procesu edycji po przekonwertowaniu YouTube na mp3 z twoich ulubionych utworów.

Podekscytowany odkrywaniem olśniewających funkcji, a następnie przewiń w dół:

 • Elastyczna kontrola dźwięku umożliwiająca większą regulację dźwięku
 • Wytnij i przytnij żądane ścieżki w plikach audio i wideo
 • Pozbądź się szumów i niepożądanych zakłóceń tła w plikach audio
 • To narzędzie gwarantuje ostre i wysokiej jakości pliki wideo i audio

Po prostu przejrzyj poniższe wskazówki, aby wyciąć lub edytować plik mp3:

 • Pobierz i zainstaluj poniższy program. Następnie otwórz FilmoraTool na swoim komputerze

Pobierz wersję Win Pobierz wersję Mac

 • Uderz w filetImportować media możliwość załadowania przekonwertowanego pliku mp3 do Biblioteki mediów

import-mp31

 • Dodaj mp3 do osi czasu, przesuń wskaźnik do miejsca, które chcesz wyciąć, a następnie kliknij czerwony nożycowy ikona, aby wyciąć mp3.

cięcie-mp32

 • I możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy plik mp3 na osi czasu, wybierz Dostosuj dźwięk aby uzyskać większą kontrolę nad dźwiękiem. Użytkownicy mogą włączać/wyłączać dźwięk, regulować głośność/tonę, usuwać szumy tła itp.

dostosować-mp33

Reasumując

Wreszcie nadszedł czas, aby zakończyć dyskusję na temat szerokiej gamy darmowych konwerterów YouTube na mp3. Miałeś lepszy pomysł na różne konwertery wideo zarówno na platformach online, jak i offline. Wybierz FilmoraTool, aby uzyskać lepszą jakość edytowanych ścieżek audio i wideo. Możesz teraz bez wysiłku konwertować, edytować i przechowywać w wybranej lokalizacji plików wideo i audio. Możesz zgłosić swoje uwagi i zapisać swoje sugestie dotyczące tego artykułu. Połącz się z nami, aby poznać i odkryć więcej faktów na temat edytorów i konwerterów wideo.