Co to jest Studio twórców YouTube? [2022]

W ramach projektu Studio twórców YouTube jest niezbędnym aspektem zarządzania odnoszącym sukcesy kanałem (kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Sekcja Analytics w Studiu twórców). Korzystając z narzędzi dostępnych w Studiu twórców, możesz zarządzać swoimi filmami, wchodzić w interakcje z odbiorcami i śledzić ważne statystyki dotyczące filmów.

Interfejs Studia twórców można dostosować, dzięki czemu można dodawać lub usuwać widżety w oparciu o najczęściej używane narzędzia.

W głównym panelu Studia twórców zobaczysz menu, które zawiera menedżera filmów, obsługę transmisji na żywo, stronę społeczności, stronę kanału, statystyki, tłumaczenia i transkrypcje.

Również na pulpicie nawigacyjnym możesz zobaczyć statystyki dotyczące najbardziej udanych opublikowanych filmów.

Dostosowywanie deski rozdzielczej

Przypinanie nowych wykresów do pulpitu nawigacyjnego zapewni, że wszystkie dane, których potrzebujesz najczęściej, będą łatwo widoczne po pierwszym wejściu do Studia twórców. Wszystko, co musisz zrobić, aby dodać nowe widżety do paska bocznego pulpitu nawigacyjnego, to użyć dodaj widżet cecha.

Dokonywanie zmian w bieżących widżetach polega po prostu na kliknięciu ikony koła zębatego w prawym górnym rogu, aby dodać niestandardowe kafelki, a także zmienić kolejność różnych wybranych widżetów.

Narzędzia Studia twórców YouTube

Menedżer wideo: w sekcji Menedżer filmów możesz obejrzeć dowolne filmy, które opublikowałeś na YouTube. To menu zawiera wszystkie przesłane przez Ciebie filmy, niezależnie od tego, czy są publiczne, niepubliczne czy prywatne. Możesz zobaczyć zaawansowane statystyki dotyczące każdego z opublikowanych filmów, a także pobrać pliki MP4 ze swoich filmów do ponownej edycji. Menedżer filmów pozwala bardzo szybko wybrać wiele filmów, a następnie dodać je do listy odtwarzania.

Przekaz na żywo: YouTube ułatwił rozpoczęcie transmisji na żywo każdemu, kto ma zweryfikowane konto. Istnieją nawet specjalne funkcje monetyzacji przeznaczone specjalnie do transmisji na żywo. Strumieniowanie jest szczególnie ważne dla gatunku gier w YouTube.

Analityka: sekcja analityczna ma kluczowe znaczenie dla Twojego sukcesu jako twórcy wideo. Dzięki analityce możesz zobaczyć, które z Twoich filmów odnoszą największe sukcesy pod względem czasu oglądania, wyświetleń lub zarabiania, a nawet możesz sprawdzić, ilu nowych subskrybentów przyciągają poszczególne filmy na Twój kanał. Ta informacja jest ważna, ponieważ gdy już wiesz, co działa, możesz to robić dalej i szybciej rozwijać swój kanał.

Inne informacje, do których możesz uzyskać dostęp w Studiu twórców, obejmują dane demograficzne (narodowość, płeć, wiek) widzów, komentarze do filmów, listę subskrybentów oraz wszelkie informacje związane z ostrzeżeniami o naruszeniu praw autorskich.

Ile razy w tygodniu sprawdzasz swoje statystyki w Studiu twórców YouTube?


Edytuj filmy z YouTube za pomocą FilmoraTool

Jako jedno z najbardziej wszechstronnych programów do edycji wideo, FilmoraTool oferuje różne rodzaje szablonów i efektów z intuicyjnym interfejsem, który pomaga bezproblemowo dostosowywać filmy. Pobierz bezpłatną wersję próbną i zacznij już teraz.

Pobierz wersję Win Pobierz wersję Mac