Najlepsze szablony zaproszeń do ukończenia studiów i ogłoszeń

Ukończenie liceum czy ukończenie studiów nie jest wcale małym wyczynem, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę wszystkie lata ciężkiej pracy. To naturalne, jeśli chcesz, aby twoi przyjaciele i rodzina byli z tobą podczas ceremonii ukończenia szkoły lub późniejszej imprezy.

Nie musisz być doświadczonym grafikiem ani pisarzem, aby stworzyć stylowe zaproszenie na ukończenie studiów, ponieważ istnieje tak wiele różnych platform, które zapewniają dostęp do w pełni konfigurowalnych szablonów ukończenia szkoły. Przeglądanie Internetu w poszukiwaniu strony, na której można zrobić zaproszenie na zakończenie studiów, może być męczące. Dlatego wybraliśmy najlepsze platformy, które oferują szablony zaproszeń na ukończenie studiów i ogłoszeń, aby zaoszczędzić Twój czas i pomóc Ci znaleźć szablon, który sprawi, że Twój dzień ukończenia studiów będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Najlepsze szablony zaproszeń na ukończenie studiów

Styl szablonu zaproszenia na ukończenie studiów, który należy wybrać, zależy od rodzaju wydarzenia, na które zaproszenie jest przeznaczone. Zaproszenia na ceremonię ukończenia szkoły są zwykle bardziej formalne, a wybór bardziej nieformalnego stylu wizualnego jest zwykle lepszy, jeśli tworzysz zaproszenia na przyjęcie z okazji ukończenia szkoły. Oto niektóre z najlepszych szablonów zaproszeń na ukończenie studiów.

1. FilmoraTool PixStudio

Cena: Darmowe

Szablon zaproszenia na przyjęcie z okazji ukończenia szkoły

FilmoraTool PixStudio to platforma, która zapewnia masywne, wykwintne szablony zaproszeń na różne okazje. Możesz wybrać szablon, który Ci się podoba i łatwo zacząć projektować, nawet jeśli nie posiadasz profesjonalnej wiedzy na temat projektowania graficznego.

Platforma daje Ci dostęp do wyboru gotowego szablonu, a następnie możesz dowolnie zmieniać i usuwać tło swojego obrazu, a także zmieniać element, tekst, kolor, aby stworzyć swój projekt. Wszystko to wymaga tylko kilku kliknięć, a następnie możesz pobrać swoje wspaniałe zaproszenie na ukończenie szkoły w innym formacie. Następnie możesz wydrukować zaproszenie i rozesłać je do znajomych lub rodziny lub możesz je pobrać na swój komputer lub wysłać pocztą e-mail.

2. PozdrowieniaWyspa

Cena: Darmowe

Szablon zaproszenia na przyjęcie z okazji ukończenia szkoły

Z wyborem ponad 150 szablonów zaproszeń do ukończenia studiów, GreetingsIsland jest z łatwością jedną z najlepszych opcji, jakie masz do dyspozycji. W rzeczywistości nie musisz nawet zakładać konta na tej platformie, aby stworzyć zaproszenie na imprezę maturalną. Wszystko, co musisz zrobić, to przewinąć kolekcję szablonów zaproszeń na GreetingIsland i kliknąć ten, który najbardziej Ci się podoba.

Platforma pozwoli Ci następnie dostosować szablon, wstawiając tekst do wstępnie zaprojektowanych pól tekstowych, przesyłając zdjęcia lub dodając naklejki. Po zakończeniu kliknij przycisk Dalej i wybierz, czy chcesz wydrukować zaproszenie bezpośrednio z przeglądarki, pobrać je na komputer lub wysłać pocztą e-mail. Jednak uiszczenie opłaty 6.99 USD jest obowiązkowe, jeśli chcesz usunąć znak wodny GreetingsIsland z utworzonego zaproszenia.

3. Zaproszenie podstawowe

Cena: 0.82 USD za szablon

Szablon zaproszenia na przyjęcie z okazji ukończenia szkoły

Ta platforma oferuje szablony zaproszeń na różne wydarzenia, w tym śluby, ogłoszenia narodzin czy przyjęcia urodzinowe. Co więcej, możesz użyć Basic Invite, aby założyć darmową stronę internetową, która zawiera wszystkie niezbędne informacje o wydarzeniu, które organizujesz.

Do wyboru jest ponad sto szablonów ukończenia szkoły, więc wystarczy wybrać jeden i przystąpić do jego dostosowywania. Platforma pozwala wybrać kolor zaproszenia, wybrać jego kształt, a nawet wybrać rodzaj papieru, na którym będą one drukowane. Basic Invite oferuje również usługi wysyłkowe i możesz zdecydować, ile zaproszeń chcesz wysłać. Jednak za pośrednictwem tej platformy nie można wysłać więcej niż pięćset zaproszeń, a opłata, którą będziesz musiał uiścić, zależy od liczby zaproszeń, które chcesz utworzyć. Ponadto pobieranie zaproszeń lub udostępnianie ich w mediach społecznościowych nie jest możliwe.

4. Unikaj

Cena: Bezpłatnie, 249.99 USD rocznie

Szablon zaproszenia na przyjęcie z okazji ukończenia szkoły Evite

To platforma dla profesjonalnych organizatorów wydarzeń, którzy nie chcą poświęcać zbyt wiele czasu na projektowanie zaproszeń na każde organizowane przez siebie wydarzenie. Do wyboru są setki szablonów ukończenia studiów, ale zanim zaczniesz je dostosowywać, musisz utworzyć konto w Evite.

Platforma umożliwia wybór pomiędzy darmowymi i premium szablonami dyplomów, więc jeśli zdecydujesz się na darmową opcję, wystarczy określić, gdzie odbywa się impreza, napisać wiadomość do odbiorców i dodać lokalizację, w której odbywa się impreza dyplomowa do odbycia. Opcjonalnie możesz wybrać styl RVSP lub zdecydować, czy chcesz umożliwić gościom wysyłanie prezentów na wydarzenie. Evite umożliwia również przesyłanie zdjęć, ale należy pamiętać, że nie można wysyłać zaproszeń, chyba że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem tej witryny. 

5. Canva

Cena: Bezpłatne opcje cenowe zaczynają się od 9.95 USD miesięcznie

Szablon zaproszenia na przyjęcie z okazji ukończenia szkoły w serwisie Canva

Canva to platforma dla grafików, którzy chcą tworzyć treści wizualne do mediów społecznościowych. Nie oznacza to jednak, że nie możesz użyć jego narzędzi do zaprojektowania idealnego zaproszenia na ukończenie studiów. W rzeczywistości platforma oferuje dziesiątki w pełni konfigurowalnych szablonów ukończenia studiów, więc wystarczy wybrać ten, który Ci się podoba i dodać szczegóły wydarzenia.

Możesz przesłać zdjęcia, zmienić tekst zastępczy szablonu lub wybrać kolor tworzonego zaproszenia. Canva zapewnia również dostęp do ogromnego wyboru wstępnie zaprojektowanych elementów graficznych, które można łatwo dodać do dostosowywanego szablonu. Co więcej, możesz dodać muzykę do szablonu, jeśli chcesz zachować go w formacie cyfrowym. Po ukończeniu zaproszenia możesz wybrać, czy chcesz wydrukować zaproszenia za pośrednictwem serwisu Canva, pobrać je na komputer, czy wysłać pocztą e-mail.

6. Adobe Spark

Cena: Darmowe opcje cenowe zaczynają się od 9.99 USD

W przeciwieństwie do większości oprogramowania firmy Adobe, Spark nie jest skierowany do profesjonalistów z branży kreatywnej, ale do użytkowników, którzy chcą szybko tworzyć treści wizualne. Proces tworzenia zaproszenia na ukończenie studiów jest niezwykle prosty, ponieważ wystarczy wybrać szablon, a następnie dodać szczegóły dotyczące wydarzenia.

Spark pozwala wybrać czcionkę lub kolor i rozmiar tekstu, a także zastosować efekty do całego tekstu dodanego do zaproszenia. Co więcej, możesz użyć kolekcji zdjęć bezpłatnych Spark lub własnych obrazów jako tła dla szablonu, który dostosowujesz. Platforma umożliwia zmianę położenia obrazu, dostosowanie wartości kontrastu, jasności i nasycenia lub zastosowanie filtrów, a nawet rozmycie zdjęć. Pamiętaj, że znak wodny zostanie dodany do zaproszeń na ukończenie studiów, które tworzysz za pomocą bezpłatnej wersji Adobe Spark.

7. Smilebox

Cena: Bezpłatne opcje cenowe zaczynają się od 5.00 USD miesięcznie

Szablon zaproszenia na przyjęcie z okazji ukończenia szkoły Smilebox

Ta platforma oferuje szablony zaproszeń na praktycznie każdą okazję, w tym chrzciny, śluby czy wieczory kawalerskie. Smilebox zapewnia dostęp do ogromnego wyboru szablonów stopniowania pokazu slajdów, które można dostosować w zaledwie kilku prostych krokach.

Po wybraniu szablonu możesz przystąpić do przesyłania zdjęć z dysku twardego lub Instagrama i Facebooka. Smilebox pozwala dodać dowolną liczbę slajdów do pokazu slajdów i zapewnia pełną kontrolę nad narzędziami do dostosowywania tekstu. Jednak nie będziesz mógł zmienić muzyki szablonu, jeśli korzystasz z bezpłatnej wersji Smilebox. Pobieranie dowolnej liczby pokazów slajdów, usuwanie znaku wodnego lub dodawanie logo do szablonów jest możliwe tylko po zakupie jednego z dostępnych planów subskrypcji. Smilebox nie jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz stworzyć zaproszenie na ukończenie szkoły, które możesz wydrukować i wysłać do rodziny i przyjaciół.

Wskazówki dotyczące pisania lepszych zaproszeń na ukończenie szkoły

Celem zaproszenia na ukończenie szkoły jest informacja, ponieważ odbiorcy muszą wiedzieć, kto wysyła zaproszenie lub gdzie i kiedy odbywa się ceremonia lub przyjęcie. Dlatego wszystkie wysyłane przez Ciebie zaproszenia na dyplomy powinny zawierać Twoje imię i nazwisko, nazwę uczelni, którą ukończyłeś oraz godzinę, datę i miejsce wydarzenia.

Opcjonalnie możesz określić, czy nie chcesz, aby odbiorcy wysyłali prezenty lub przekazywały instrukcje RSVP. Ton głosu, którego powinieneś użyć w zaproszeniu, zależy od osoby, do której się zwracasz i od tego, jak formalna jest okazja. Nie musisz być zbyt formalny, jeśli po prostu zapraszasz znajomych na imprezę, ponieważ samo wydarzenie jest nieformalne, jednak wybranie bardziej oficjalnego tonu głosu może być dobrym pomysłem, jeśli zapraszasz członków rodziny na ceremonię ukończenia szkoły .

Bądź zwięzły i pouczający, niezależnie od rodzaju pisanego zaproszenia do ukończenia szkoły, ponieważ nie chcesz, aby Twoi przyjaciele i rodzina spędzali zbyt dużo czasu na czytaniu zaproszenia, które im wysłałeś.

Wnioski

Tworzenie i wysyłanie zaproszeń na ukończenie studiów nigdy nie było łatwiejsze, ponieważ istnieje tak wiele miejsc docelowych online, które umożliwiają wykonanie tego zadania w ciągu zaledwie kilku minut. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć odpowiedni szablon, dostosować go i wybrać sposób wysyłania zaproszeń. Którą z platform oferujących szablony zaproszeń do ukończenia studiów i ogłoszeń wybierzesz? Zostaw komentarz i daj nam znać.