Top 15 męskich postaci z anime [przez głosowanie][2022]

Generalnie nie widzisz tego rodzaju szumu i podekscytowania dla jednej kategorii treści, takiej jak ta, która kręci się wokół anime. Anime oferuje kompletny pakiet pełen emocji, dramatu, rozrywki, niesamowitych zwrotów akcji, oszałamiającej grafiki – i oczywiście godnych podziwu postaci. Bez względu na to, jak dobry lub zły jest serial, anime zawsze jest definiowane przez postacie. Przystojny, czarujący i zły bohater jest podstawą anime. Wierzcie lub nie, ale wiele popularnych kultowych postaci z anime ma miliony fanów. Dziś ujawnimy top 15 męskie postacie z anime.

Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się, czy jesteś ulubionym chłopak z anime dotarł na listę!

15 najlepszych męskich postaci z anime / chłopców z anime głosowanych przez fanów anime

Oto lista najfajniejszych z najfajniejszych 15 najbardziej kochanych męskie postacie z anime w historii anime według głosów fanów. Zwróć uwagę, że znaki tutaj są wymienione w dowolnej kolejności:

1. Levi Ackerman — Atak na Tytana

Levi Ackerman

Levi Ackerman jest zimnym, zdystansowanym, aspołecznym chłopcem z anime. Wygląda jak młody nastolatek, ale ma dziesiątki lat. Levi jest kapitanem dywizji Legionu Zwiadowców i Oddziału Operacji Specjalnych. Szczyci się tytułem „Najsilniejszego Żołnierza Ludzkości”, ponieważ jest najsilniejszą istotą ludzką na świecie, która z łatwością może pokonać Tytanów. To, co czyni tę postać tak realistyczną, to fakt, że nie jest doskonały; zmaga się z własną traumą emocjonalną i niepewnością. Od czasu wprowadzenia zyskał ogromną miłość i uznanie fanów. Surowa twarz, taktowny charakter i siła Leviego czynią go jednym z najlepszych męskich postaci z anime.

2. Kakashi Hatake — Naruto

Kakashi Hatake

Naruto jest prawdopodobnie jednym z najsłynniejszych seriali anime z wieloma kultowymi postaciami. Kakashi Hatake jest sensei Naruto i liderem drużyny 7. Kakashi Hatake jest shinobi z klanu Hatake z Konohagakure. Jego kolega z drużyny Obito Uchiha daje mu Sharingana. Otrzymuje tytuł „Kopiuj Ninja Kakashi”, ponieważ może kopiować ruchy innych ninja dzięki swojemu Sharinganowi. Kakashi słynie z tajemniczego wyglądu, swobodnej postawy i dynamicznej osobowości.

3. Itachi Uchiha — Naruto

itachi uchiha

Itachi Uchiha jest jedną z najsłynniejszych postaci anime wszech czasów. Jest najpopularniejszym władcą krawędzi w świecie anime. Jest popularny ze względu na swojego starszego brata, któremu ukradł koszulki i mixtape’y. Itachi Uchiha nie jest protagonistą, ale antybohaterem. Zabija cały klan Uchiha z wyjątkiem swojego brata Sasuke. Pomimo jego negatywnych cech, fani go kochają. Jego tajemnicza historia, marzycielskie oczy, fajne ruchy i seksowna osobowość sprawiają, że jest atrakcyjnym męskim bohaterem anime. Itachi ma miliony fanów na całym świecie dzięki dedykowanym stronom fandomowym. 

4. L — Notatka o śmierci

Notatka śmierci męska postać z anime

L Lawliet jest słynnym detektywem w Death Note. Słynie z odmiennej estetyki i silnej osobowości. Jest człowiekiem o wysokiej inteligencji, niewygodnej postawie i intrygujących tajemnicach. Od czasu wprowadzenia L wywarł na widzach trwałe wrażenie. Ta trzymająca w napięciu seria byłaby niekompletna bez L. Jego nieudolność społeczna i złożone rozumowanie strategiczne są idealnym dodatkiem do fabuły.  

5. Ken Kaneki — Tokyo Ghoul

Ken Kaneki

Ken Kaneki jest głównym bohaterem Tokyo Ghoul, żonatym z Touką Kirishimą. Ma łagodną, ​​introwertyczną i miłą osobowość. Na początku serii jest normalnym mężczyzną, ale potem przeszczepiono mu kakuhou Rize Kamishiro. Ken następnie przekształca się w sztucznego jednookiego ghula, pierwszego w swoim rodzaju. Będąc pół-ghulem, pół-człowiekiem, staje się Quinxem. Później znany jest jako Przepaska na Oko i staje się jednym z najsilniejszych ghuli w historii. 

6. Karma Akabane – Klasa zabójstwa

karma akabane

Karma Akabane to młoda, psotna i sprytna postać z serialu anime Assassination Classroom. Karma uczęszcza do Gimnazjum Kunugigaoka i studiuje pod kierunkiem Korosensei. Karma jest popularną postacią, ponieważ większość nastolatków może odnieść się do jego uporu. Jest popularny w szkole za przemoc i kłopotliwą postawę. Chociaż okazuje się, że jest przebiegły, sadystyczny, manipulujący i agresywny, wciąż ma w sobie czułą stronę – i to właśnie sprawia, że ​​jego postać jest tak ekscytująca. 

7. Katsuki Bakugou – My Hero Academia

katsuki bakugou

Katsuki Bakugo jest znaną męską postacią w mandze i anime My Hero Academia. Jego związek miłości i nienawiści z Katsuki jest ważnym aspektem jego ogólnej osobowości. Będąc niegrzecznym, aroganckim, agresywnym i porywczym, Katsuki jest mężczyzną średniego wzrostu. Ma typowy; Japońska budowa ciała o szczupłej, muskularnej budowie. Otrzymuje imię bohatera „Great Explosion Murder God Dynamite”, ponieważ jest bardzo porywczy i brutalny. Fani anime na całym świecie uwielbiają jego seksowną, lśniącą, popielatoblond grzywkę, jego umiejętności walki i epicki kostium bohatera z grenadierowymi karwaszami.

8. Killua Zaoldyeck – Łowca X Łowca

Killua Zaoldyeck

Killua Zaoldyeck to jedna z najsilniejszych i najbardziej wpływowych postaci Hunter x Hunter. Jest chłodny, bystry i psotny. Mimo że Killua został zdegradowany jako pomocnik Gon Freecss, udało mu się przyciągnąć uwagę publiczności. Jego tajemnicza historia, zabójczy talent i niekończąca się kontemplacja moralności czynią z niego wspaniałą postać.

9. Hak – Yona Świtu

hak mężczyzna postać z anime

Hak jest drugą najważniejszą postacią tego anime i mangi. Hak jest byłym generałem i wodzem Plemienia Wiatru, który zakochuje się w księżniczce Yona. Hak słynie z wybitnych sztuk walki, szermierki i umiejętności łuczniczych. Zasługuje na tytuł ‘Błyskawica Bestia’, w Królestwie Kouka, ponieważ jest najsilniejszym wojownikiem w kraju. Słynie z uroczej osobowości, sarkazmu, dowcipu, humoru i nonszalanckiego zachowania. 

10. Zakaz – Siedem Grzechów Głównych

zakazać męskiej postaci z anime!

Ban jest królem Benwick i grzechem Chciwości w Siedmiu grzechach głównych. Jest żonaty z Elaine i ma córkę o imieniu Lancelot. i król Benwick. Ban słynie ze swojej odporności i rezygnacji z nieśmiertelności, by wskrzesić Elaine. Postać Bana jest inspirująca i pełna pasji. Podąża za swoim sercem i czasami cierpi z powodu swojego egoizmu i chciwości. Jednak nadal troszczy się i jest bezinteresowny dla ludzi, których kocha i to czyni go tak niesamowitym. 

11. Satoru Gojo – Jujutsu Kaisen

gojo satoru

Satoru Gojo z Jujutsu kaisen jest specjalnym czarownikiem jujutsu. Wykłada w Tokyo Metropolitan Curse Technical College. Satoru jest wysokim, przystojnym mężczyzną o białych włosach i jasnoniebieskich oczach. Gojo to złożona osobowość znana z tego, że jest nonszalancka i zabawna wśród swoich przyjaciół, kolegów i studentów. Słynie z siły, szybkości i refleksu. Jest także najpotężniejszym czarownikiem Jujutsu

12. Zero Kiryu – Wampir Rycerz

zero kiryu

Zero Kiryu jest łowcą wampirów i byłym wampirem. Zero jest wysokim, atrakcyjnym mężczyzną o srebrnych włosach, śnieżnobiałej skórze i lawendowych oczach. Jest jedną z najpopularniejszych postaci z mangi i anime. Ma fajny, wyluzowany, szorstki i twardy wygląd; ma tatuaże i wiele kolczyków w uszach. Tatuaż jest w rzeczywistości Pieczęcią Łowcy, która tłumi jego wampirzą stronę i oswaja go. Ma silną, kochającą osobowość. Choć wydaje się być wrogim i zimnym sercem, ma dobre serce. Pragnie chronić ludzi przed własnym ludem. 

13. Edward Elric – Fullmetal Alchemist

Edward Elric

Fullmetal Alchemist to największe anime Shounen z milionami fanów. Edward Elric jest głównym bohaterem tej serii anime i mangi. Fani kochają go za jego odważną osobowość i moralnie sprzeczne ludzkie emocje. Traci rękę z powodu nieudanego eksperymentu alchemicznego. Jest popularny ze względu na swoje życiowe zmagania, ciągłe dramaty egzystencjalne, serdeczne przyjaźnie i epickie bitwy alchemiczne. Jest głośny, arogancki, uparty i odporny.

14. Wiktor Nikiforow – Jurij!!! na lodzie

Wiktor Nikiforow

Victor Nikiforov jest znanym łyżwiarzem figurowym w Yurri!!! Na lodzie. Jest trenerem i choreografem Jurija Katsuki i jego narzeczonego. Victor przedstawiany jest jako bardzo przystojny mężczyzna. Ma szczupłą, wysoką sylwetkę, jasnoniebieskie oczy i krótkie siwe włosy z grzywką, jak klasyczny japoński chłopak z anime. Mimo że gwiazdorem jest Yuri, Victor ma silną osobowość i charyzmę celebrytów. Jego zalotny wygląd, seksowna siła i oszałamiające występy sprawiają, że publiczność chce więcej. Victor jest również bardzo pracowity i zawsze stara się doskonalić swoje umiejętności i ruchy. Jego zabawna postawa, dobry wygląd i niefrasobliwa osobowość sprawiają, że jest jednym z najlepszych męskich postaci z anime. 

15. Ayato Sakamaki – Diabolik Lovers

ayato sakamaki

Ayato Sakamaki należy do rodziny Sakamaki i jest trzecim synem króla wampirów Karlheinza i jego żony Cordelii. Ayato jest wściekłym młodym mężczyzną o smukłym ciele i szorstkich czerwonawych, spiczastych włosach. Ma jasną karnację i wąskie zielone oczy. Ayato to kłopotliwa postać, która pragnie uwagi. Przedstawia się go jako psotnego i mądrego chłopca, który patrzy z góry na innych. Z natury jest łobuzem i dokucza ludziom dla własnej przyjemności. Ayato określa siebie jako „Ore-sama” (Twój Naprawdę) po tym, jak zakochuje się w Chichinashi. Fani go kochają, ponieważ jest narcyzem, który bezlitośnie pasjonuje się torturami – dokładnie tym, czym powinien być prawdziwy wampir!

Dlaczego chłopcy z anime są atrakcyjni?

Tym, co sprawia, że ​​chłopcy z anime są tak atrakcyjni, jest ich łagodna postawa. Anime nadało męskości inny akcent w porównaniu z zachodnimi pokazami – gdzie atrakcyjny mężczyzna jest zwykle przedstawiany jako wysoki koleś macho z 6 paczkami. Jednak koncepcja an chłopak z anime jest na ogół osobą o miękkiej, uroczej, gibkiej, ale wysportowanej i złej osobowości. Ci hardkorowi twardzi faceci mają kobiece cechy, które odróżniają ich od mainstreamowych serc, takich jak Chris Evans jako Kapitan Ameryka czy Zac Efron jako Matt Brody.

Również idealny Japończyk różni się znacznie od faceta z Zachodu. Japończycy nie pragną silnych, muskularnych, przystojnych Greków wyglądających na boga. Dla nich idea atrakcyjnego mężczyzny to fajny, wyluzowany, czarujący, łagodny facet o uroczym wyglądzie i głupkowatej osobowości. Zatem, męska postać z anime to idealne połączenie męskiego i wrażliwego – a kobiety to uwielbiają! 

Utwórz animację wideo z Anireel

W prostych słowach, anireel to oprogramowanie, które pozwala twórcom tworzyć cudownie animowane filmy, integrując w nie zabawne elementy i sceny. To animowane oprogramowanie wideo jest przyjazne dla użytkownika i ułatwia życie twórcom filmów animowanych. Rozumiemy, że wiele osób chce tworzyć świetne filmy animowane, które mogą wykorzystać do wielu celów, jednak czują, że jest to bardzo trudne zadanie. Na szczęście nie jest tak w przypadku oprogramowania do obsługi wideo Anireel.

oprogramowanie animacyjne anireel

Pobierz wersję Win

Utwórz animację wideo za pomocą inteligentnego edytora wideo

Wiele osób może pomyśleć, że tworzenie filmu animowanego jest trudne. W rzeczywistości, o ile masz odpowiedni edytor wideo, nie jest to takie trudne. Dzisiaj chcielibyśmy polecić Ci korzystanie z FilmoraTool.

Jako rozwiązanie komputerowe do edycji wideo, FilmoraTool sprawia, że ​​tworzenie animacji wideo jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Możesz sprawdzić poniższy film o tym, jak stworzyć film animowany. Oprócz tworzenia filmów, FilmoraTool oferuje zaawansowane funkcje, takie jak zielony ekran, przyspieszanie, korekcja kolorów i wiele innych, które pomogą Ci stworzyć wideo dla ukochanej postaci z anime. Pobierz FilmoraTool i wypróbuj już dziś!

Pobierz wersję Win Pobierz wersję Mac