Najlepsze 10 najlepszych alternatyw Flvto Konwerter YouTube, który możesz wypróbować w 2022 r.

Masz problemy z pobieraniem filmów z YouTube? Jeśli tak, twoje zmagania się skończyły. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele programów, które pomogą pobrać Twoje ulubione filmy z serwisu YouTube. Co więcej, te programy mają kilka intrygujących funkcji, które pokochasz. Niemniej jednak należy pamiętać, że program do pobierania Flvto YouTube jest bardzo pomocnym programem. Dla tych, którzy nie wiedzą, Flvto pozwala użytkownikom pobierać ulubione filmy z YouTube. Chociaż czasami ulega awarii podczas procesu pobierania. Oczywiście taka sytuacja denerwuje wszystkich. Właśnie dlatego ludzie szukali alternatywy dla Flvto i na pewno dlatego czytasz ten artykuł. Zanim zagłębimy się w idealną alternatywę Flvto, którą możesz znaleźć, musisz mieć pojęcie o wirusie Flvto.  

Co to jest wirus Flvto?

Należy zauważyć, że chociaż pobrany plik Flvto YouTube pomaga w pobieraniu wszystkich typów plików wideo i audio, musisz mieć pojęcie o wirusie Flvto. Dla tych, którzy nie są świadomi, Flvto nie ma bezpieczeństwa z powodu błędów, które się z nim wiążą. Są chwile, w których po prostu pobranie tego konwertera przyniesie wirusy do dowolnego używanego systemu. Pamiętaj, że to oprogramowanie wyświetla wiele reklam. A dla tych, którzy nie mają Adblocka, będziesz musiał przyzwyczaić się do wielu wyskakujących okienek. Pamiętaj, że większość z tych reklam prowadzi do złośliwych, wątpliwych i szkodliwych witryn. Oznacza to, że Flvto jest przerażony, gdy użytkownicy skarżą się na złożoność pobierania filmów z powodu niepotrzebnych reklam. Większość ludzi określiła ten problem jako wirusa Flvto. Pamiętaj, że możesz pozbyć się wirusa Flvto, postępując zgodnie z pewnymi ustalonymi wytycznymi, które zawsze znajdziesz, gdy ich potrzebujesz.

 

Dziesięć najlepszych alternatyw Flvto

Dziesięć najlepszych alternatyw Flvto, które pokochasz, to:

1. WinX HD Video Converter

Platforma: Windows, mak

Cena: Free Trial$ 29.95

winx-hd-video-konwerter

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę na temat tej alternatywy Flvto, jest to, że jest to konwerter wideo 4k z akceleracją GPU. Co więcej, ma internetowy konwerter wideo i downloader. Zdziwi Cię, że w pełni obsługuje platformy Mac i Windows. Dla tych, którzy pobierają filmy, w pełni obsługuje Vimeo, Facebook i oczywiście YouTube. Jeśli chcesz, Twoje filmy można zapisać w formacie Mp3 lub Mp4. Zauważ, że ma ponad 370 formatów wejściowych i około 420 formatów wyjściowych. Konwerter wideo WinX HD umożliwia pobieranie filmów HD, 4k, a nawet 8k z ponad tysiąca witryn do strumieniowego przesyłania wideo. Ta platforma jest bogata w wiele funkcji i umożliwia użytkownikom importowanie filmów z dowolnego źródła i urządzenia. Aby uzyskać cenę, możesz skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego. I zapewnia XNUMX-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. 

Funkcje

 • Konwerter wideo 4K z akceleracją GPU
 • Obsługuje Windows i Mac
 • Obsługuje szeroką gamę platform
 • Około 420 formatów wyjściowych

 

2. Dirpy 

Platforma: Strona internetowa

Cena: Darmowe$ 7.99

dirp-plakat

Należy zauważyć, że Dirpy jest alternatywą dla Flvto, a to oznacza, że ​​jest to internetowy, jeszcze bardziej rozwinięty cyfrowy rejestrator wideo, cyfrowy konwerter wideo. Służy do konwersji wszystkich plików multimedialnych, które kochasz. Narzędzie to umożliwi użytkownikom nagrywanie ulubionych mediów, udostępnianych w Internecie za darmo. Dirpy może być używany jako media lub konwerter YouTube. Oferuje użytkownikom łatwy dostęp do rozmów w czasie rzeczywistym. Co więcej, w pełni obsługuje formaty wysokiej jakości lub HD. I jest darmowy, jeśli chcesz go wykorzystać jako konwerter online. Możesz zdecydować się na skorzystanie z niego online lub możesz pobrać oprogramowanie Dirpy.

Funkcje

 • Platforma internetowa, z której można korzystać na wszystkich urządzeniach
 • Ukryj wszystkie rodzaje plików multimedialnych
 • Konwersje w czasie rzeczywistym
 • Obsługuje formaty wysokiej jakości i HD

 

3. Apowersoft Darmowe wideo do Mp3

Platforma: Strona internetowa, PC

Cena: Darmowe

apowersoft-free-video-to-mp3-plakat

Dla tych, którzy nie są tego świadomi, Apowersoft to całkowicie darmowy konwerter wideo na mp3, który umożliwia użytkownikom przeprowadzenie konwersji na trzy proste sposoby. Przede wszystkim użytkownicy mogą konwertować filmy online, po prostu wklejając adres URL w polu pobierania. Następnie mogą konwertować filmy lokalnie ze swojego urządzenia. Po trzecie, użytkownicy mogą łatwo wyszukiwać filmy za pomocą pola wyszukiwania. Apowersoft to alternatywa Flvto, która dostosowuje filmy użytkownika, dostosowując rozmiar, zmieniając efekty, a nawet przycinając wideo. Jest w stanie konwertować dowolne pliki w celu łatwego odtwarzania. Co więcej, można z niego korzystać, gdy tylko będziesz gotowy do konwersji swoich filmów. 

Funkcje

 • Darmowy konwerter i downloader wideo na Mp3
 • Użyj go w Internecie lub pobierz oprogramowanie
 • Bezpośrednio przeszukuj wideo za pomocą funkcji wyszukiwania
 • Dostosuj swoje filmy

 

4. Freemake Video Converter

Platforma: Windows

Cena: Darmowe

freemake-video-converter-plakat

Ten konwerter wideo zaczął się chwalić, że jest numerem jeden wśród programów do pobierania YouTube na rynku. Chociaż jest oceniany jako jedna z najlepszych alternatyw Flvto, będziesz otrzymywać natychmiastowe pliki do pobrania bez wysyłania e-maili wideo lub podglądu reklam. Dzięki Freemake Video Converter możesz zarówno pobierać, jak i zapisywać filmy, kanały, a nawet listy odtwarzania w formacie Mp3, Mp4 AVI, a nawet HD. 

Dzięki temu oprogramowaniu możesz łatwo pobierać filmy z ponad dziesięciu tysięcy witryn i YouTube. Filmy można pobrać w dowolnym formacie, a otrzymasz oryginalną jakość. Co więcej, możesz zapisywać dowolne treści z YouTube online, a Freemake oferuje zarówno filmy Full HD, jak i 4K bez jakiejkolwiek formy ponownego kodowania. Nie ma planu cenowego, ponieważ można z niego korzystać bezpłatnie. 

Funkcje

 • Konwertuj ponad 500 formatów
 • Obsługuje szeroką gamę platform udostępniania wideo
 • Konwertuj filmy 4K i HD
 • Edytuj swoje filmy

 

5. ClipGrab

Platforma: Windows, mak

Cena: Darmowe

clipgrab-plakat

Dla tych, którzy nie wiedzą, ClipGrab jest znany jako oprogramowanie służące do pobierania filmów z bardzo znanych witryn internetowych, takich jak Dailymotion, Metacafe i oczywiście YouTube. Po pobraniu tych filmów możesz przekonwertować je na WEBM, WMV, Mp3 i wszystkie inne formaty. Wszystko to odbywa się za darmo. Co więcej, ClipGrab w pełni obsługuje wiele stron internetowych, choć nieoficjalnie. Obsługuje je poprzez automatyczne rozpoznawanie witryny. Dzięki temu nie musisz się martwić o pobieranie wideo. Ze względu na swoją wycenę jest całkowicie bezpłatny. Jednak w ten sposób alternatywa Flvto pozwala przekazać dowolną kwotę. 

Funkcje

 • Pobierz wideo z najpopularniejszej strony internetowej
 • Konwertuj filmy przed ich pobraniem
 • Obsługuje szeroką gamę formatów
 • Całkowicie za darmo do użycia

 

6. FlashGot

Platforma: Thunderbird, Firefox

Cena: Darmowe

flashgot-plakat

Należy zauważyć, że FlashGot jest całkowicie darmowym oprogramowaniem o otwartym kodzie źródłowym. Jest to alternatywa Flvto, która została specjalnie przygotowana do obsługi zarówno pojedynczych, jak i masowych pobrań. Robi to za pomocą różnych zewnętrznych menedżerów pobierania. Niektóre z tych zewnętrznych menedżerów pobierania obejmują Aria, FatRat, JDownloader, a nawet FlashGet. FlashGot oferuje bezpłatny dodatek zarówno dla Thunderbirda, jak i Firefoksa. Zapewnia bezpłatną galerię kompilacji, dzięki której użytkownicy mogą zsyntetyzować swoje galerie multimediów na jednej stronie. Ponadto zapewnia pełną obsługę kompletnego i kompatybilnego readresatora ogólnych parametrów adresu URL. 

Funkcje

 • Nie musisz pobierać żadnego osobnego oprogramowania
 • Platforma bezpłatna i open source
 • Zarządzaj masowymi plikami do pobrania
 • Obsługuje wszystkie rodzaje adresów URL

 

7. 4k downloader wideo

Platforma: Windows, mak

Cena: Bezpłatnie – 15 USD

4k-video-downloader-plakat

Program do pobierania wideo 4k jest przede wszystkim alternatywą Flvto. Jest uważany za darmowy downloader wideo i aplikację do konwersji mp3. Pamiętaj, że pozwala użytkownikom pobierać listy odtwarzania, filmy, kanały i napisy z różnych znanych witryn. Program do pobierania wideo 4k w pełni obsługuje platformy Mac OS, Windows, a nawet Ubuntu. Zawiera niesamowitą listę klientów, która obejmuje Life Hacker, Tech Advisor i wiele innych. Pamiętaj, że wszystkie Twoje filmy zostaną pobrane w jakości 4k zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS. To oprogramowanie ma aktualizacje funkcji, a także funkcję subskrypcji kanału. Ze względu na swoją cenę ma jeden bezpłatny plan i dwa plany premium.

Funkcje

 • Pobierz filmy 4K
 • Pobierz razem playlistę i kanał
 • Pobierz filmy z napisami
 • Obsługuje wszystkie rodzaje znanych stron internetowych

 

8. Konwerter wideo Lewo

Platforma: Windows, mak

Cena: Bezpłatnie – 29.95 USD

lewo-video-konwerter-plakat

Pierwszą rzeczą do zapamiętania o Leawo Video Converter jest to, że jest to narzędzie służące do konwersji zarówno audio, jak i wideo do ponad 180 formatów. Ma sześciokrotnie większą prędkość i jakość 1:1. Dla zainteresowanych pomaga użytkownikom w konwersji wideo i audio bez względu na posiadane urządzenie. Jest wyposażony w przyjazny dla użytkownika interfejs i oferuje takie udogodnienia, jak możliwość dodawania napisów, a nawet wyboru ścieżki dźwiękowej. 

Funkcje

 • Konwertuj zarówno pliki audio, jak i wideo
 • Obsługuje ponad 180 formatów
 • Ciesz się szybszymi konwersjami
 • Przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu interfejs

 

9. Przez kliknięcie Downloader 

Platforma: Windows

Cena: Bezpłatnie – 9.99 USD

po kliknięciu-pobieracz-plakat

Jest to alternatywa Flvto, która jest łatwa w użyciu i umożliwia użytkownikom pobieranie muzyki z YouTube do Mp4 i Mp3. W pełni obsługuje każdą witrynę do pobierania, taką jak Facebook i YouTube. Należy zauważyć, że By Click Downloader oferuje rekomendacje. Możesz pobierać filmy w jakości 1080p, 720, 8k, a nawet 4k. Filmy można konwertować do różnych formatów. 

Funkcje

 • Obsługuje szeroką gamę popularnych stron internetowych
 • Pobierz całe listy odtwarzania
 • Ukryj i pobierz jakość 4K i HD
 • Obsługuje szeroką gamę formatów

 

10. SnapDownloader

Platforma: Windows, mak

Cena: Bezpłatnie – 19.99 USD/rok

snapdownloader-plakat

Jako alternatywa Flvto to narzędzie służy do pobierania filmów z ponad dziewięciuset stron internetowych. Pozwala użytkownikom pobierać filmy w jakości 1080p, 4k, a nawet 8k. Ma bardzo wysoką prędkość pobierania i funkcje konwersji filmów do formatu Mp4 lub Mp3. W pełni wspiera użytkowników w pobieraniu filmów VR i umożliwia pobieranie kanałów i list odtwarzania z YouTube. 

Funkcje

 • Pobierz wideo z ponad 900 stron internetowych
 • Pobieraj filmy w jakości 4K i 8K
 • Obsługuje szeroką gamę formatów wideo
 • Obsługuje pobieranie filmów VR
 • Pobierz playlisty z YouTube

 

Wnioski

Ogólnie rzecz biorąc, z powodzeniem dostarczyliśmy jedne z najlepszych alternatyw Flvto, jakie można znaleźć na rynku. Pamiętaj, aby być świadomym wirusa Flvto, ponieważ wyskakujące reklamy zakłócające pobieranie za pomocą Flvto mogą być bardzo irytujące. Możesz przeczytać ten artykuł, aby wybrać alternatywę Flvto do pobrania.

Pobierz wersję WinPobierz wersję Mac