10 najlepszych alternatyw Offliberty[2022]

Offliberty to platforma internetowa, która pomaga uzyskać dostęp do dowolnych treści online bez stałego połączenia z Internetem. Jest to bezpłatna strona internetowa, która wyodrębnia treść z dowolnego podanego łącza, dzięki czemu można uzyskać do niej dostęp po odłączeniu od Internetu. Jest uważana za najlepszą platformę do wyodrębniania treści, która pomaga wyodrębnić wszelkiego rodzaju obrazy, dźwięki i filmy, a także pomóc użytkownikowi cieszyć się nimi w taki sam sposób, jak bycie online bez połączenia z Internetem. Prawie każda strona internetowa wymaga połączenia z Internetem, aby uzyskać do nich dostęp, jest tylko kilka, które pozwalają na pobranie i zapisanie treści na później. W takim przypadku Offliberty może pomóc w zapisaniu zawartości, dzięki czemu będziesz mieć do niej dostęp w dowolnym momencie, nawet jeśli nie masz połączenia z Internetem. Ale niestety Offlibery już nie działa. Co bardzo utrudnia osobom, które korzystały z niego na co dzień, dostęp do zawartości kilku stron internetowych bez połączenia z Internetem. Ale dobrą wiadomością jest to, że dostępnych jest wiele alternatyw Offliberty, które mogą zapewnić te same funkcje i funkcje dostępu do treści wielu witryn w trybie offline.

 1. FlashGot
 2. ClipGrab
 3. Chwyć dowolne multimedia
 4. Pobierz wideo GetThemAll
 5. Peggo
 6. Savedeo
 7. Yt2mp3
 8. Pobieranie wideoHelper
 9. TubeNinja
 10. Cyborg wideo

Możesz być zainteresowany:


1. FlashGot

flashgot-plakat

platformy: WindowsLinuxmak

Cena: Darmowe

Szukasz czegoś, co pomoże Ci pobrać wszystko, co jest dostępne w określonej witrynie, w tym filmy, obrazy, dźwięk i ich zawartość? Istnieją różne strony internetowe, które nie pozwalają swoim użytkownikom na pobieranie zawartości ich witryny i trudno jest pobrać wszystko osobno. Ale nie musisz się martwić. FlashGot może pomóc Ci pobrać wiele plików za pomocą jednego kliknięcia. FlashGot to jeden z najlepszych wyborów do wykonania zadania pobierania zawartości dowolnej witryny dla Ciebie. Umożliwia swoim użytkownikom pobranie zawartości strony internetowej za pomocą odnośnika. Jedną z najlepszych rzeczy w FlashGot jest możliwość wznawiania pobierania tam, gdzie zatrzymuje się z powodu jakiegokolwiek błędu lub wyłączenia komputera, aby zaoszczędzić czas na robienie tego od nowa. Pozwala odtwarzać przyciski pobierania w dowolnym miejscu na pasku narzędzi tak, jak chcesz. Dzięki szerokiej gamie programów do pobierania FlashGot umożliwia zmianę programu do pobierania zgodnie z typem pliku za pomocą menu rozwijanego.

Funkcje

 • Pobierz wideo i inne dane jednym kliknięciem
 • Obsługuje prawie wszystkie typy plików
 • Łatwy dostęp do przycisków pobierania
 • Łatwe do zmiany downloadery

2.KlipGrab

clipgrab-plakat

platformy: WindowsMacOSLinux

Cena: Darmowe

ClipGrab jest jednym z najlepszych programów do pobierania Youtube, jakie można znaleźć w Internecie. Pozwala nie tylko pobierać filmy z YouTube, ale także konwertować je do dowolnego wymaganego formatu. Jeśli chcesz pobierać filmy z innych stron internetowych, takich jak Dailymotion, Vimeo, Metacafe lub z dowolnej innej platformy do udostępniania wideo, ClipGrab może pomóc Ci pobrać filmy z szerokiej gamy platform do udostępniania wideo w dowolnym wybranym formacie. Co więcej, zapewnia użytkownikom szeroką gamę formatów do konwersji filmów, takich jak MPEG4, WMV, MP3 i wiele innych. Pomaga również ustawić jakość wideo zgodnie z potrzebami. Możesz zmienić jakość wideo High Definition na standardową rozdzielczość i nie tylko. ClipGrab zawiera również funkcję wyszukiwania z niego filmów z YouTube i pobierania ich bezpośrednio do dowolnego wymaganego formatu, co pozwoli zaoszczędzić dużo czasu, jeśli chcesz pobrać wiele filmów.

Funkcje

 • Obsługuje szeroką gamę stron internetowych
 • Konwertuj filmy do wymaganego formatu
 • Obsługa szerokiej gamy formatów
 • Wyszukaj i pobierz bezpośrednio z ClipGrab

3. Chwyć dowolne media

chwyć-dowolny-plakat-media

platformy: Rozszerzenie przeglądarki internetowej

Cena: Darmowe

Grab Any Media to rozszerzenie przeglądarki internetowej, które pomaga użytkownikom pobierać filmy z wszelkiego rodzaju witryn do udostępniania wideo i strumieniowania wideo. To rozszerzenie przeglądarki jest dostępne w przeglądarkach Firefox, Opera i Google Chrome. Dzięki rozszerzeniu Grab Any Media w przeglądarce nie musisz instalować żadnego menedżera pobierania na swoim komputerze. Umożliwia pobieranie filmów z kilku różnych stron internetowych, takich jak Youtube, Facebook, Dailymotion, Vimeo i setek innych platform do udostępniania wideo. Najlepszą rzeczą w Grab any Media są ciągłe aktualizacje, które otrzymuje od swoich programistów, aby je ulepszać i regularnie dodawać nowe strony internetowe. Zainstaluj to rozszerzenie w przeglądarce i jednym kliknięciem pobierz każdy film, który znajdziesz w Internecie.

Funkcje

 • Nie ma potrzeby instalowania menedżerów pobierania
 • Pobieraj filmy z szerokiej gamy stron internetowych
 • Łatwe pobieranie jednym kliknięciem

4. Pobieracz wideo GetThemAll

videodownloader-getthemall-plakat

platformy: Rozszerzenie Chrome

Cena: Darmowe

Video Downloader GetThemAll to rozszerzenie oparte na przeglądarce, które umożliwia pobieranie filmów i innych plików multimedialnych bez instalowania menedżera pobierania w systemie. Działa również doskonale na stronie proxy, gdzie większość menedżerów pobierania nie może pobrać. Jest to rozszerzenie Chrome, które umożliwia pobieranie szerokiej gamy plików, w tym obrazów, filmów, plików PDF, HTML, audio i innych w bardzo prosty i wygodny sposób. Jest uważany za uniwersalny program do pobierania filmów, który analizuje strony i wykrywa wszystkie dostępne w Internecie materiały do ​​pobrania i umożliwia pobranie każdego z nich jednym kliknięciem. Po prostu kliknij rozszerzenie i pozwól mu pokazać listę wszystkich elementów do pobrania na stronie i pobierz je jednym kliknięciem.

Funkcje

 • Nie ma potrzeby instalowania menedżerów pobierania
 • Pobierz różne pliki multimedialne
 • Obsługuje szeroką gamę formatów
 • Analizuj i pobieraj wszystko na stronie

5. Peggo

Peggo-plakat

platformy: Strona internetowa

Cena: Darmowe

Peggo to platforma internetowa, która umożliwia użytkownikom pobieranie filmów z serwisu YouTube i konwertowanie ich do formatu MP3. Dzięki Peggo nie musisz instalować żadnego menedżera pobierania ani rozszerzenia w swojej przeglądarce. Musisz wkleić adres URL filmu w polu i pobrać go bezpośrednio na urządzenie lub przekonwertować na MP3 i pobrać. Oprócz wklejania adresu URL każdego filmu, możesz także wyszukiwać żądane filmy bezpośrednio w Peggo za pomocą funkcji wyszukiwania. Jest to jedna z najprostszych i najłatwiejszych w użyciu platform do pobierania i konwertowania filmów w Internecie bez konieczności pobierania i instalowania menedżerów pobierania i rozszerzeń przeglądarki. 

Funkcje

 • Łatwa w użyciu platforma internetowa
 • Pobieranie jednym kliknięciem
 • Konwertuj filmy na MP3
 • Wyszukuj i pobieraj bezpośrednio na platformie

6. ZapiszDeo

zapisanye-plakat

platformy: Strona internetowa

Cena: Darmowe

SaveDeo to idealne rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z pobieraniem wideo. Pozwala pobierać filmy ze wszystkich znanych platform udostępniania wideo, takich jak Youtube, Vimeo, Facebook, Twitter, Instagram i innych. Jest to łatwa w użyciu i prosta platforma internetowa, która umożliwia pobranie wideo jednym kliknięciem bez rejestracji lub jakichkolwiek innych informacji. Musisz skopiować adres URL filmu, który chcesz pobrać i wkleić go na SaveDeo, aby pobrać go w wielu różnych formatach. Dostęp do tej bezpłatnej platformy internetowej można uzyskać z dowolnego miejsca i z dowolnego urządzenia. Dzięki przyjaznemu interfejsowi użytkownika bardzo łatwo jest pobrać wideo z ulubionych platform.

Funkcje

 • Łatwa w użyciu platforma internetowa
 • Obsługuje szeroką gamę witryn do udostępniania wideo
 • Pobieraj filmy w kilku różnych formatach
 • Nie trzeba pobierać ani instalować żadnego oprogramowania

7. Yt2mp3

yt2mp3-plakat

platformy: Strona internetowa

Cena: Darmowe

 

Yt2mp3 to darmowa platforma internetowa, która pozwala konwertować filmy do formatu MP3 i pobierać je z kilku stron internetowych, takich jak Youtube, Soundcloud, Vimeo i wielu innych. Jest to bardzo szybka i łatwa w użyciu platforma do konwertowania i pobierania filmów bezpośrednio z Internetu bez instalowania żadnego menedżera pobierania wideo ani żadnego rozszerzenia w przeglądarce. Musisz skopiować link do filmu, który chcesz pobrać z Youtube, Vimeo lub innej platformy udostępniania wideo, i wkleić go do Yt2mp3 i kliknąć Pobierz MP3, aby przekonwertować go na MP3. Konwersja wideo do formatu MP3 zajmie tylko kilka sekund i udostępnienie go do pobrania, klikając przycisk Pobierz MP3. Ta strona internetowa zawiera również listę najczęściej pobieranych filmów, która zawiera filmy, które zostały pobrane wielokrotnie za pomocą platformy Yt2mp3. Wybierz dowolny z tych filmów i obejrzyj film na Youtube lub pobierz jego wersję MP3 bez kopiowania i wklejania adresu URL filmu. Ta platforma nie ogranicza się do Youtube i Vimeo, możesz używać tej platformy do konwertowania i pobierania filmów z witryn takich jak Facebook, Dailymotion i Instagram. Obejmuje to wszystkie znane i najczęściej używane platformy udostępniania wideo.

Funkcje

 • Ukryj i pobierz filmy do MP3
 • Obsługuje kilka znanych stron internetowych
 • Łatwa w użyciu platforma
 • Nie ma potrzeby pobierania i instalowania menedżerów pobierania

8. Pobieranie wideoHelper

wideopomocnik-plakat

platformy: Rozszerzenie Chrome, Rozszerzenie Firefox

Cena: Darmowe

Video DownloadHelper to rozszerzenie oparte na przeglądarce, które pomaga swoim użytkownikom w pobieraniu plików dostępnych na stronie internetowej i pomaga im pobrać te pliki jednym kliknięciem. Ta platforma pomaga w szybkim pobieraniu szerokiej listy plików multimedialnych i bez pobierania i instalowania jakiegokolwiek menedżera pobierania w systemie. To rozszerzenie jest dostępne dla dwóch najczęściej używanych przeglądarek internetowych, Google Chrome i Mozilla Firefox. Po prostu dodaj rozszerzenie w przeglądarce i zacznij pobierać wszystkie pliki multimedialne dostępne na danej stronie. W wersji Firebox tego rozszerzenia użytkownicy mogą również konwertować filmy do wymaganych formatów przed ich pobraniem. To bezpłatne rozszerzenie nie ma żadnych ograniczeń co do liczby pobrań. Video DownloadHelper pomaga pobierać wszelkiego rodzaju filmy z wszelkiego rodzaju witryn internetowych, niezależnie od tego, czy jest to platforma mediów społecznościowych, czy witryna do strumieniowego przesyłania wideo, możesz łatwo pobierać filmy dostępne na tych stronach. Z Video DownloadHelper na plecach nie ma potrzeby pobierania żadnego menedżera pobierania wideo do swojego systemu.

Funkcje

 • Dostępne dla dwóch powszechnie używanych przeglądarek
 • Pobierz wszystkie pliki multimedialne ze strony internetowej
 • Łatwy w użyciu i przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Obsługuje wszystkie rodzaje stron internetowych
 • Konwertuj filmy w Firefoksie

9. TubeNinja

tubeninja-plakat

platformy: Strona internetowa

Cena: Darmowe

Jest to platforma internetowa, która umożliwia łatwe pobieranie filmów poprzez wklejenie ich adresów URL bezpośrednio do pola wyszukiwania. Zapewnia również swoim użytkownikom możliwość wyszukiwania filmów bezpośrednio na tej platformie i ich pobierania. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi jest to bardzo łatwa w użyciu platforma. Ta platforma obsługuje ponad 80 witryn do udostępniania wideo i przesyłania strumieniowego. Oferuje również szeroką gamę formatów filmów do konwersji i pobierania, takich jak MP4, MP3 i bardziej popularne formaty. Zapewnia również opcję bookmarkletu, który umożliwia pobieranie filmów i plików muzycznych bezpośrednio na tej stronie podczas jej przeglądania. Obsługuje wszystkie znane strony internetowe, takie jak Youtube, Facebook, Instagram, Vimeo, Dailymotion i kilka innych. 

Funkcje

 • Obsługuje ponad 80 platform udostępniania wideo
 • Łatwa w obsłudze strona internetowa
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Ukryte filmy przed pobraniem
 • Konwertuj na szeroką gamę formatów

10. Cyborg wideo

wideo-cyborg-plakat

platformy: Strona internetowa

Cena: Darmowe

Video Cyborg to platforma internetowa, która pozwala użytkownikom pobierać filmy z ich ulubionych stron internetowych, takich jak Youtube, Dailymotion i wszystkich innych podobnych platform do udostępniania wideo. Jest to jedna z najłatwiejszych platform spośród wszystkich powyższych platform. Po prostu skopiuj adres URL wymaganego filmu, który chcesz pobrać, wklej go do Video Cyborg i pobierz. Nie ma potrzeby pobierania żadnego menedżera, podawania innych informacji, rejestrowania się, wybierania formatów i niczego innego. Ma bardzo prosty i użyteczny interfejs, który wymaga tylko adresu URL filmu i niczego więcej. Ta platforma ma liczbę użytkowników, która rośnie z dnia na dzień. Jedną z najlepszych rzeczy na tej platformie jest możliwość pobierania filmów z platform mediów społecznościowych, takich jak Instagram, Facebook i innych podobnych witryn.

Funkcje

 • Bardzo prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Pobieraj filmy z kilku różnych stron internetowych
 • Nie musisz pobierać żadnego menedżera ani rozszerzenia
 • Nie wymaga żadnych informacji poza adresem URL

Wnioski:

Wszystkie powyższe platformy są najlepszymi alternatywami Offliberty, jakie można znaleźć w Internecie. Staraliśmy się objąć wszystkie rodzaje platform, które mogą obsługiwać każde urządzenie i platformę, takie jak menedżery pobierania dla systemów Windows, macOS i Linux, rozszerzenia przeglądarki dla wszystkich popularnych przeglądarek, takich jak Chrome, Firefox i Opera oraz strony internetowe . Aby umożliwić pobieranie filmów za pomocą wszelkiego rodzaju urządzeń i z szerokiej gamy witryn do udostępniania wideo.

Pobierz wersję WinPobierz wersję Mac