Najlepszy konwerter rozdzielczości wideo na komputery stacjonarne lub online w 2022 r.

Nasze życie bardzo się zmieniło od wybuchu COVID-19. Urzędy, instytuty, wszystko, o czym wiemy, było online. W tym trudnym czasie nauczyciele nagrywali wykłady i dzielili się nimi ze studentami. Jedynym problemem studentów z tymi wykładami wideo był ich format i rozdzielczość wideo. Być może napotkałeś problemy, takie jak nieprawidłowe odtwarzanie wideo.

W większości przypadków urządzenia nie są kompatybilne z formatami wideo i rozdzielczością. Czasami Twój odtwarzacz wideo nie obsługuje rozdzielczości, co powoduje problem. Jeśli jesteś ofiarą takiej sytuacji, przeczytaj poniższy artykuł, ponieważ porozmawiamy o różnych konwerterach rozdzielczości wideo. Możesz skorzystać z pomocy tych darmowych konwerterów rozdzielczości wideo. Kontynuujmy, dobrze?

Część 1. 3 Najlepszy konwerter rozdzielczości wideo dla systemu Windows

Każde narzędzie i oprogramowanie jest tworzone z myślą o tym, że niektórzy ludzie używają systemu Windows, podczas gdy niektórzy wolą używać komputerów Mac. Ta sekcja jest przeznaczona dla użytkowników systemu Windows, którzy zmagają się z konwersją rozdzielczości wideo, ale nie mogą znaleźć odpowiedniego konwertera. Zamierzamy udostępnić 3 konwertery wideo o najlepszej rozdzielczości dla systemu Windows. Brać się do rzeczy!

1. FilmoraTool UniConverter

Pierwszym konwerterem, który zamierzamy udostępnić, jest FilmoraTool UniConverter. To jeden z najlepszych konwerterów dla systemu Windows. Jest kompatybilny z Windows 10, 8, 7. Dzięki UniConverter możesz konwertować wiele filmów w ciągu kilku sekund. Brzmi wspaniale!

Wondershare uniconverter

FilmoraTool UniConverter obsługuje różne konwersje formatów, takie jak MKV na MP4, MP3 na MP4 i inne. Ma wiele bardziej atrakcyjnych funkcji, o których powinieneś wiedzieć. Zacznijmy się nimi dzielić.

 • UniConverter ma funkcję Smart Recognition, dzięki której filmy są automatycznie rozpoznawane na twoim urządzeniu lub dowolnym urządzeniu zewnętrznym.

 • FilmoraTool UniConverter obsługuje również formaty wideo 4K i 3D.

 • Konwerter jest szybki i wydajny. Oszczędza czas, konwertując pliki 90X szybciej.

2. Freemake Video Converter

Kolejnym konwerterem wideo o wysokiej rozdzielczości, o którym będziemy rozmawiać, jest Freemake Video Converter. Konwerter wideo może łatwo konwertować wideo między ponad 500 różnymi formatami i gadżetami. Freemake Video Converter jest darmowy i jest niesamowity dla systemu Windows. Zdecydowanie brzmi dobrze!

Freemake Video Converter

Konwerter wideo jest łatwy w użyciu i szybki. Freemake Video Converter jest kompatybilny z Windows 10, 8, 7 i Vista. Ma wielu zadowolonych użytkowników ze względu na oszałamiające funkcje.

 • Dzięki Freemake możesz transkodować pliki takie jak 4K, HD 720p, a nawet HD 1080p z aparatu lub kamer.

 • Dzięki Freemake Video Converter przekonwertuj pliki wideo i spraw, aby były kompatybilne z dowolnym gadżetem.

 • Najlepszą rzeczą w Freemake Video Converter jest to, że umożliwia konwersję DVD na MP4.

3. Oprogramowanie konwertera wideo Prism

Po powyższych dwóch konwerterach przyszła kolej na ostatni konwerter rozdzielczości wideo dla systemu Windows, oprogramowanie Prism Video Converter. Za pomocą tego konwertera wideo możesz konwertować lub kompresować pliki wideo. Konwerter Prism Video obsługuje wiele formatów, na przykład AVI, MP4, WMV i inne. Czy to nie wspaniałe?

oprogramowanie konwertera wideo pryzmatycznego

Omawiany konwerter jest kompatybilny z różnymi wersjami systemu Windows, takimi jak Windows 11, 10, 8, 8.1, 7, XP i Vista. Znakomity przetwornik Prism ma wiele funkcji; podzielmy się kilkoma.

 • Z Prism Converter oszczędzaj czas, wykonując wsadową konwersję wideo.

 • Ten konwerter wideo obsługuje pliki o wysokiej rozdzielczości do rozdzielczości 4K.

 • Dzięki Prism Converter wystarczy kilka kliknięć, aby przekonwertować DVD na inne pliki cyfrowe.

Część 2. 3 Najlepszy konwerter rozdzielczości wideo dla komputerów Mac

Życie ludzkie zmieniło się i zrewolucjonizowało pod każdym względem, ale świat wciąż jest podzielony między miłośników Windowsa i Maca. Z tego powodu każde wydane oprogramowanie ma różne wersje dla obu systemów operacyjnych. Czas na użytkowników komputerów Mac!

Przejdźmy do następnej części tego artykułu. Będziemy dzielić się najbardziej niesamowitymi konwerterami wideo. W tej sekcji zostaną wyróżnione 3 konwertery wideo o najlepszej rozdzielczości dostępne dla użytkowników komputerów Mac. Kontynuujmy, dobrze?

1. Dowolny darmowy konwerter wideo (AVC)

Pierwszym konwerterem wideo w linii jest Any Video Converter. To darmowy konwerter rozdzielczości wideo. Konwerter obiecuje zachować 100% jakość wideo nawet po konwersji. Najlepsze w AVC jest to, że jest szybki, automatyczny i, co najważniejsze, bezpieczny w użyciu. To jest naprawdę świetne!

dowolny konwerter wideo za darmo

Konwerter wideo nie ma ograniczeń; możesz go używać bez ograniczeń. AVC jest bardzo potężny z wieloma wspaniałymi funkcjami. Pozwól nam się nimi z Tobą podzielić.

 • AVC obsługuje różne formaty wyjściowe, takie jak WMV, MPG, MP4 i wiele innych.

 • Dzięki oszałamiającemu konwerterowi wideo możesz także konwertować filmy na audio.

 • AVC umożliwia dodawanie partii filmów i pracę z nimi.

2. FonePaw

Kolejnym genialnym konwerterem wideo o wysokiej rozdzielczości dla komputerów Mac jest FonePaw. Ten konwerter wideo to wielofunkcyjne oprogramowanie typu „wszystko w jednym”, w którym można konwertować, edytować i odtwarzać filmy. Oprogramowanie jest doskonałym konwerterem wideo/audio. Dzięki FonePaw możesz także kompresować pliki wideo. Brzmi dobrze, prawda?

fonepaw konwerter wideo

Na wszystkie Twoje problemy związane z rozdzielczością wideo masz teraz rozwiązanie jako FonePaw. Ma wiele niezrównanych cech; kilka z nich wymieniono poniżej.

 • Dzięki FonePaw możesz konwertować DVD do różnych formatów wideo, takich jak MP4, FLV, AVI itp.

 • Konwertuj wideo na ponad 300 formatów, w tym WAV, MP3, MP4 i inne. FonePaw rozszerza również obsługę wideo 3D i 4K.

 • Obsługuje procesory wielordzeniowe i przeprowadza konwersje 6X szybciej.

3. Konwerter VideoProc

Ostatnim najlepszym darmowym konwerterem rozdzielczości wideo w domu dla użytkowników komputerów Mac jest VideoProc Converter. Konwerter wideo obsługuje różne popularne i rzadkie urządzenia. Dzięki konwerterowi VideoProc możesz dostosować rozdzielczości wideo, takie jak 2K, 4K, 720p i 360p. To jest naprawdę świetne!

konwerter wideoproc

Konwerter można pobrać bezpłatnie. Jest również kompatybilny z macOS 12. Konwersję wideo można wykonać w zaledwie 3 prostych krokach. Konwerter ma o wiele więcej do zaoferowania, ale najpierw porozmawiajmy o jego niesamowitych funkcjach.

 • Dzięki konwerterowi VideoProc pracuj wydajnie i konwertuj wiele plików jednocześnie.

 • VideoProc może łatwo konwertować wideo, audio i DVD na inne formaty, takie jak YouTube na WAV, DVD na MP4 i inne.

 • Dzięki niesamowitemu VideoProc konwertuj duże pliki 4K i 1080p niezależnie od liczby klatek na sekundę.

Część 3. 2 Popularny konwerter rozdzielczości wideo online

Teraz, gdy rozmawialiśmy o konwerterach rozdzielczości wideo dla systemów Windows i Mac, nadszedł czas, aby podzielić się z Tobą kolejną fajną rzeczą. Dostępne są również konwertery rozdzielczości wideo online. Jeśli nie masz pewności co do wyboru dobrego konwertera online, pozwól nam pomóc. Porozmawiamy o 2 najlepszych i bardzo popularnych konwerterach online. To jest coś wspaniałego!

1. Online UniConverter

Kiedy mówimy o konwerterach online, oszałamiający UniConverter jest zawsze na szczycie listy. Dzięki Online UniConverter możesz konwertować pliki wideo do dowolnego formatu bez żadnych kosztów. Korzystanie z UniConvertera jest podstawowe, ponieważ ma on intuicyjny interfejs, który prowadzi użytkownika do następnego kroku. UniConverter ma wiele ukrytych funkcji, które ujawnimy dla Ciebie. Z pewnością jest jednym z najlepszych!

unikonwerter online

 • Online UniConverter obsługuje różne formaty, w tym MOV, WAV itp. Obsługuje również formaty kompatybilne z Androidem/iPhonem.

 • UniConverter jest kompatybilny z różnymi przeglądarkami, np. Google Chrome, Firefox, Safari itp.

 • Jakość wideo jest zachowywana nawet po konwersji.

2. Konwerter wideo online

Chcieć wiedzieć więcej? Kolejnym darmowym konwerterem rozdzielczości wideo online do omówienia jest Video Converter Online. Za pomocą tego konwertera możesz konwertować pliki wideo za darmo. Video Converter Online umożliwia importowanie plików z urządzenia, Dysku Google i Dropbox. Można również przesyłać pliki o rozmiarze do 4 GB. Video Converter Online ma swoich fanów. Przyciągają ich niesamowite funkcje, które zostały dodane poniżej.

konwerter wideo online

 • Konwerter wideo online nie ma ograniczeń. Możesz konwertować nieograniczoną liczbę plików.

 • Konwerter obiecuje chronić Twoje pliki multimedialne.

 • Video Converter jest zawsze aktualny, ponieważ obsługiwane kodeki są regularnie aktualizowane.

Final Thoughts

Dla wszystkich ofiar, które nigdy nie mogły znaleźć dobrego konwertera rozdzielczości wideo, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Twoja walka się skończyła. Ten artykuł zawiera wszystkie potrzebne informacje. Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem systemu Windows, czy użytkownikiem komputera Mac, ten artykuł jest równie pomocny dla obu. Po przeczytaniu tego pełnego informacji artykułu będziesz miał dużą wiedzę na temat konwerterów rozdzielczości wideo online. Nie pożałujesz!