YouTube2MP3: 6 najlepszych darmowych programów do pobierania z YouTube na MP3 na Androida

Możesz teraz pobierać własne filmy z YouTube bezpośrednio na telefony z Androidem, ale co, jeśli chcesz pobrać film i zapisać go w muzyce MP3 bez wydawania pieniędzy? Tutaj przedstawiamy najlepsze 7 Programy do pobierania z YouTube na MP3 na Androida aby pomóc Ci przekonwertować filmy na MP3.

YouTube, będąca największą witryną do hostingu i udostępniania wideo, pozwala ludziom oglądać filmy na swoich telefonach z Androidem. Jeśli jednak chcesz pobrać muzykę na telefon z Androidem z YouTube, nie możesz znaleźć żadnych opcji. Co więcej, Android nie obsługuje odtwarzania filmów z YouTube jako muzyki w tle.

Uwagi: Jeśli chcesz pobrać film lub dźwięk z kanałów YouTube innych osób, skontaktuj się z pierwotnymi właścicielami praw autorskich. Nielegalne pobieranie narusza Warunki korzystania z usługi YouTube. Od czasu nowej regulacji YouTube, aplikacje typu YouTube to MP3 downloader zostały usunięte z Google Play. Upewnij się więc, że Twój telefon ufa aplikacjom innych firm w ustawieniach, aby korzystać z konwertera YouTube na MP3 na Androida.

Zobacz również:

Najlepszy darmowy program do pobierania YouTube na MP3 na telefon z Androidem

1. Media.io

Wybierz Media.io, jeśli chcesz mieć wieloplatformowy downloader YouTube dla Android, iPhone, Mac, Linux lub Windows. Ten internetowy konwerter YouTube jest bardzo prosty w użyciu i konwertuje YouTube bez znaków wodnych. Możesz przekonwertować YouTube na MP3, MP2, M4A, OGG, MP4, MOV, 3GP, MTS, FLV, WebM, itp. Co najlepsze, Media.io pozwala dostosować ustawienia wideo, takie jak rozdzielczość, czas odtwarzania, szybkość transmisji, kodek i inne.

Teraz wykonaj te szybkie kroki, aby pobrać YouTube na Androida:

 • Najpierw uruchom Media.ioon w przeglądarce Androida, a następnie skopiuj link do filmu na YouTube.
 • Wklej URL filmu na YouTube w odpowiednim polu i dotknij Add aby załadować wideo.
 • Wybierz format wyjściowy, powiedzmy MP3, a następnie dostosuj ustawienia wideo. Na koniec naciśnij konwertować aby wyodrębnić swój film z YouTube na Androida.

Główne cechy Media.io:

 • Bezpłatnie w dowolnej przeglądarce mobilnej lub PC
 • Przytnij YouTube przed pobraniem i konwersją
 • Pobierz YouTube do MP4, MOV, MTS, 3GP i innych formatów
 • Bezpośrednio zapisz przekonwertowany YouTube w Dropbox

Media.io online youtube na mp3 na Androida

2. YouMP34

Czy chcesz pobrać muzykę z YouTube jako MP3 lub MP4? Jest to bezpłatna aplikacja na Androida, która umożliwia łatwe pobieranie filmów i muzyki z YouTube do plików MP3. Możesz pobierać filmy i muzykę w 3 prostych krokach.

 • Najpierw wyszukaj film, który chcesz pobrać, korzystając z oficjalnego interfejsu API YouTube.
 • Następnie kliknij film, aby go wybrać i pobrać.
 • Na koniec pobierz wideo jako MP3 lub MP4, posłuchaj utworów lub udostępnij je.

Funkcje tej aplikacji to:

 • Prosty i łatwy do zrozumienia
 • Pobierz w trzech krokach
 • Łatwe przechowywanie utworów w folderze utworzonym przez aplikację w sekcji pobierania

YouMP34

3. Syncios YouTube Downloader

Syncios YouTube to MP3 downloader dla Androida umożliwia pobieranie ulubionej muzyki i filmów w podróży. Bez względu na to, jakiego urządzenia z Androidem używasz, możesz pobrać muzykę i filmy z YouTube za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Następnie pobierz na Androida do oglądania w trybie offline lub przekonwertuj filmy na plik MP3 i zapisz go na swojej liście odtwarzania.

Funkcje programu do pobierania Syncios YouTube obejmują:

 • Konwerter Syncios YouTube na MP3 na Androida pomaga pobierać muzykę z ponad 100 stron
 • Odtwarzaj filmy w rozdzielczości 4k po pobraniu muzyki i filmów na Androida
 • Jakość i format wideo możesz wybrać podczas pobierania
 • Elegancki i łatwy w użyciu

Ponieważ nie jest to dedykowana aplikacja dla telefonów z systemem Android, musisz najpierw zainstalować tę aplikację na komputerze z systemem Windows i podłączyć telefon z Androidem do komputera. Oto jak pobrać film z YouTube i zapisać go jako plik mp3 na telefonie z Androidem za pomocą programu Syncios YouTube Downloader.

 • Przejdź do YouTube i znajdź film, który chcesz pobrać, kliknij przycisk udostępniania i skopiuj adres URL.
 • Uruchom YouTube Downloader dla Androida na swoim komputerze, przejdź do karty Video Downloader i wklej adres URL filmu. Ustaw format, rozmiar i jakość, zaznacz opcję „Automatycznie przenieś na bieżące urządzenie” (dostępna dla płatnych użytkowników) i kliknij Rozpocznij pobieranie, aby pobrać.

Syncios

4. Peggo

Nie możesz znaleźć tej aplikacji w sklepie Google Play, więc musisz zainstalować pliki APK Peggo na swoim urządzeniu z Androidem. Po zainstalowaniu plików apk Peggo możesz użyć programu YouTube do pobierania MP3 na Androida. Wystarczy wybrać film, który chcesz zapisać jako plik audio i przekonwertować go na MP3.

Funkcje tej aplikacji obejmują:

 • Konwertuj filmy HD na MP3
 • Obsługuje konwerter YouTube na MP3 na Androida oraz Soundcloud
 • Wybierz filmy, udostępnij je za pośrednictwem Peggo i dotknij „Nagraj MP3”. Peggo będzie pobierz MP3
 • Dostępne są opcje edycji, takie jak usuń ciszę i normalizuj
 • Folder Peggo w Music Directory przechowuje pliki MP3

peggo

5. Darmowy program do pobierania wideo YTD na Androida

Pobierz wiele plików za pomocą bezpłatnego programu do pobierania wideo YTD na Androida. Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu z Androidem otwórz interfejs, aby kliknąć kartę pobierania.

Następnie otwórz YouTube w przeglądarce i wyszukaj preferowany plik.

Kliknij go i wybierz adres URL u góry interfejsu YouTube. Kliknij prawym przyciskiem myszy, aby skopiować link i wkleić go w pasku wyszukiwania interfejsu YTD Video Downloader. Jak tylko klikniesz Pobierz, Twój plik zostanie przekonwertowany na MP3.

Funkcje tej aplikacji obejmują:

 • Nieograniczone pobieranie z witryn do strumieniowego przesyłania wideo
 • Proste sortowanie plików z kolekcji filmów, które można zabezpieczyć hasłem
 • Ochrona prywatności poprzez ustawienie hasła dla tej aplikacji

Od początku roku

6. VidMate

VidMate to aplikacja do pobierania wideo HD na Androida, która umożliwia pobieranie filmów z aplikacji do pobierania YouTube, Facebook i Twitter, oglądanie filmów i słuchanie muzyki. Możesz pobierz aplikację VidMate na Androida tutaj. Uwaga: ta aplikacja jest kompatybilna z Androidem 4.0 i nowszymi wersjami.

Pobieranie filmów z YouTube i zapisywanie ich w formacie MP3 jest łatwe dzięki VidMate. Możesz wyszukać wideo w aplikacji lub skopiować je z YouTube i wkleić w pasku wyszukiwania w VidMate. Następnie kliknij duży przycisk pobierania, a następnie możesz zapisać wideo jako muzykę lub wideo w różnych rozdzielczościach. Oprócz mp3, za pomocą tej aplikacji możesz również zapisać wideo w formacie m4a.

Niezależnie od sposobu pobierania, możesz wybrać wersję wideo, którą chcesz pobrać, lub wyodrębnić dźwięk MP3.

Funkcje aplikacji obejmują:

 • Przeglądaj swoich ulubionych wykonawców i teledyski
 • Wyodrębnij MP3 na Androida, aby słuchać w trybie offline
 • Łatwy konwerter YouTube na MP3 na Androida z prostym interfejsem
 • Obsługa wielu połączeń w celu szybkiego pobierania

VidMate YouTube Video Downloader na Androida

7. SnapTube

SnapTube to wygodny i szybki downloader YouTube na MP3 na Androida. Możesz podzielić filmy na najczęściej oglądane, codzienne rekomendacje i popularne. Następnie wyszukaj filmy, wpisując nazwę w pasku wyszukiwania.

Funkcje są-

 • Prosty, szybki i wygodny
 • Pobierz, aby odtworzyć później w trybie offline
 • Kilka opcji wyszukiwania
 • Wybierz jakość pobierania, aby zaoszczędzić pamięć na urządzeniu z Androidem
 • Po prostu zachowaj opcję audio

SnapTube

Zapisz pobrane filmy YouTube MP4 jako MP3 za darmo z FilmoraNarzędzie w systemach Windows 7/8/10/11 i Mac

Jeśli chcesz pobrać YouTube do MP3 na komputer, FilmoraTool jest jedną z najlepszych, najbardziej zaufanych i najbardziej polecanych aplikacji. Bez utraty jakości, łatwo pobieraj swoją ulubioną muzykę z YouTube na swój komputer.

Możesz dołączyć FilmoraTool Video Community aby uzyskać inspirację od innych twórców wideo.

Pobierz wersję Win Pobierz wersję Mac

Po zaimportowaniu wideo kliknij prawym przyciskiem myszy opcję „Odłącz dźwięk”, aby znaleźć ścieżkę dźwiękową na osi czasu. Kliknij wybraną ścieżkę, aby wybrać i wyeksportować. Wybierz format MP3 w interfejsie wyjściowym, a pobieranie zostanie zakończone.

Oprócz bezpośredniego eksportowania dźwięku, możesz także edytować muzykę MP3, na przykład nadawać efekt zanikania/zanikania pobranej muzyki itp. Możesz także dodaj swój głos lektora do pliku MP3.

Pobierz wersję Win Pobierz wersję Mac

Niezależnie od tego, czy pobierzesz YouTube do MP3 na Androida, czy na komputer, wybierz najbardziej niezawodną aplikację z powyższej listy i ciesz się nieograniczoną muzyką w wysokiej jakości przez cały czas.

Często zadawane pytania dotyczące YouTube do MP3 Android Downloader

1. Czy możesz pobierać utwory z YouTube na swój telefon?

Jeśli jesteś subskrybentem YouTube Music Premium, możesz pobierać ulubione utwory i filmy na urządzenie mobilne, aby słuchać ich offline. Subskrypcja YouTube Music Premium obejmuje subskrypcje Muzyki Google Play, YouTube Red i YouTube Premium. Po pobraniu zawartość offline będzie dostępna do odtwarzania przez następne 30 dni. Alternatywną metodą jest pobieranie za pomocą witryn i aplikacji innych firm, ale te aplikacje mogą naruszać zasady YouTube.

2. Co to jest konwerter YouTube na MP3?

Konwertery YouTube na MP3 to aplikacje/witryny umożliwiające konwersję filmów z YouTube na pliki MP3. Większość z tych aplikacji / witryn wymaga tylko adresu URL wideo i zapewnia wyjściowy plik audio MP3 wideo, który można pobrać i zapisać lokalnie.

Niektóre z nich mają dodatkowe funkcje umożliwiające konfigurację jakości, długości i formatu wyjściowego pliku audio. Te aplikacje/witryny umożliwiają pobieranie wysokiej jakości plików dźwiękowych MP3 z filmów z YouTube. Wiele takich programów/stron nie wymaga rejestracji. Mimo to niektóre z nich mają historię problemów związanych z prywatnością i bezpieczeństwem.