8 darmowych oszczędzania historii na Instagramie – zapisz historie na Instagramie bez ograniczeń[2022]

Instagram Story to jedna z niezwykłych funkcji platformy Instagram. Pozwala użytkownikom publikować swoje historie na osi czasu, która jest dostępna dla ich połączonych znajomych, aby były łatwo dostępne. Historie są wyświetlane na górze środowiska Instagrama w porządku chronologicznym od najstarszych do najnowszych postów. Możesz wyświetlić te historie, dotykając ich. Opowieść jest teraz dostępna na pełnym ekranie dla lepszego widoku. Co najważniejsze, te historie Twoich znajomych na Instagramie będą dostępne tylko przez 24 godziny. Znika po dniu i nie będzie już dla Ciebie dostępny. Możesz zapisać swoje historie na Instagramie za pomocą Wygaszacz historii na Instagramie aplikacje. To musi być ekscytujące, jeśli możesz przechowywać swoje historie z Insta do ponownego wykorzystania. Wtedy ten artykuł będzie świetnym przewodnikiem w wyborze odpowiedniego Wygaszacz historii na Instagramie programy dostosowane do Twoich potrzeb.

wygaszacz historii na Instagramie

8 darmowych wygaszaczy historii na Instagramie, aby zapisać historie na Instagramie

Większość użytkowników Instagrama uwielbia zapisywać historie na pożądanych urządzeniach do ponownego wykorzystania w przyszłości. Możesz ponownie opublikować ten sam post po kilku dniach, aby cieszyć się tymi nostalgicznymi chwilami ze znajomymi z Insta. Pomaga odzyskać wspomnienia w dowolnym momencie, jeśli możesz mądrze zapisać te historie na Instagramie, aby były łatwo dostępne. Teraz szybko rzuć okiem na niezawodne programy do wygaszacza historii na Instagramie, które zapewniają bezbłędne przechowywanie historii Insta.

1. Storysaver.net (Online/Windows/Mac)

To jest online Wygaszacz historii na Instagramie narzędzie i jest kompatybilne z systemami Windows, Android, iPhone i Mac. Proces zapisywania historii na Insta wydaje się być bardzo prosty przy użyciu tej aplikacji. Po prostu przejdź na oficjalną stronę internetową, wprowadź nazwę użytkownika na Instagramie, naciśnij przycisk „Pobierz”, wybierz żądaną historię na Instagramie, którą chcesz zapisać, i naciśnij przycisk „Zapisz jako”, aby zapisać historie w wybranej lokalizacji w urządzeniu!

narzędzie do wygaszacza historii na Instagramie

2. Storiesig (Online/Windows/Mac)

Storiesig to internetowa aplikacja internetowa do precyzyjnego zapisywania historii na Instagramie. Tutaj musisz skopiować adres URL swojego konta Insta i wkleić go na stronie internetowej Storiesig. Na koniec naciśnij „Pobierz; przycisk, aby uruchomić procedurę przechowywania. Możesz poruszać się po folderach w swoim urządzeniu i wybierać najlepsze lokalizacje, aby skutecznie zapisywać historie na Instagramie. Ten program obsługuje gadżety Windows, Mac, Android i iPhone.

historie ig instagram

3. Aloinstagram (Online/Windows/Mac)

Jest to ekskluzywny program do zapisywania ulubionych historii na Instagramie do ponownego wykorzystania. Możesz użyć tych historii, aby bez żadnych problemów ponownie opublikować je na swoim koncie Insta. Przejdź na oficjalną stronę tego narzędzia i wklej adres URL swojego ulubionego konta użytkownika historii na Instagramie, a następnie naciśnij przycisk „Szukaj”, aby dotrzeć do profilu i optymalnie zapisać historie. Najpierw przeglądaj link do profilu, udostępniając swoją ulubioną historię Insta i skopiuj dane konta na Instagramie, aby przeprowadzić proces pobierania historii na renomowanej platformie, takiej jak Aloinstagram. Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami elektronicznymi, takimi jak komputery PC i smartfony. Był kompatybilny z systemami Android, iPhone, Windows i Mac.

aloinstagram wygaszacz historii

4. Ingramer (Online/Windows/Mac)

Ingramer to specjalnie zaprojektowany program do łatwego zapisywania pożądanych historii na Instagramie w gadżetach. Aby zapisać historię, zaloguj się na swoje konto Insta i przeglądaj profil wyświetlający Twoje ulubione historie. Następnie skopiuj link do profilu zawierający szczegóły nazwy konta i wklej go na oficjalnej stronie internetowej przestrzeni Ingramer. Możesz również wpisać nazwę użytkownika konta Instagram w polu tekstowym, a następnie nacisnąć przycisk „Szukaj”, aby uruchomić proces wyszukiwania i przechowywania. Możesz przeszukiwać foldery w swoim systemie, aby znaleźć najlepsze miejsce do przechowywania historii Insta. Ta aplikacja jest kompatybilna z systemami Windows, Mac, a także możesz skutecznie zapisywać historie w smartfonach, takich jak Android i iPhone.

wygaszacz historii ingramera

5. Instaview.me(Online/Windows/Mac)

Ta aplikacja do oszczędzania historii na Instagramie jest kompatybilna z systemami Android, iPhone, Mac i Windows. Aby pobrać żądaną historię Insta na swoje urządzenia, możesz skopiować link do profilu lub nazwę użytkownika konta Insta, udostępniając swoje ulubione historie Insta na ich osi czasu. Następnie wklej skopiowany link lub nazwę użytkownika w polu tekstowym dostępnym na oficjalnej stronie Instaview.me. Naciśnij przycisk „Pobierz teraz”, aby przeprowadzić proces pobierania historii Insta. Możesz nawigować między dyskami i folderami, aby zapisać swoje ulubione historie Insta, aby mieć do nich łatwy dostęp w przyszłości.

wygaszacz historii na instaview

6. Igstorie (Online/Windows/Mac)

Jest to aplikacja internetowa do zapisywania historii Insta w wybranym miejscu przechowywania bez żadnych problemów. Odwiedź oficjalną stronę tego programu i wprowadź nazwę użytkownika konta Insta. Następnie naciśnij przycisk „Pobierz”, aby przechowywać niezbędne historie z Instagrama na swoich urządzeniach. Ta aplikacja jest kompatybilna z systemami Windows, Mac, a także obsługuje gadżety Android i iPhone.

igstorie wygaszacz historii na Instagramie

7. Storyinsta (Online/Android)

To jest najlepsze Wygaszacz historii na Instagramie aplikacja, w której możesz pobrać historie nawet z anonimowych profili. Pobierz program „Storyinsta – tryb incognito” na Androida ze sklepu Google Play i zainstaluj aplikację, postępując zgodnie z instrukcjami kreatora. Następnie wprowadź nazwę użytkownika Instagram w polu tekstowym i naciśnij przycisk „Szukaj”. Wszystkie historie Insta udostępnione przez to konto będą wyświetlane wraz z przyciskiem zapisu dla każdej historii. Musisz nacisnąć przycisk „Zapisz”, aby bez wysiłku zapisać żądaną historię w gadżecie. Możesz także użyć aplikacji internetowej podobnej do aplikacji mobilnej, aby zapisać swoje ulubione historie Insta w systemach Windows i Mac. Możesz również wpisać nazwę użytkownika Instagrama, jeśli nie znasz dokładnej nazwy użytkownika. Z wyników wyszukiwania możesz łatwo dotrzeć do żądanego konta.

wygaszacz historii na Instagramie

8. Wygaszacz historii zdjęć (Android/iPhone)

Ta aplikacja służy wyłącznie do skutecznego przechowywania pożądanych historii na Instagramie w urządzeniu. Możesz pobrać tę aplikację ze Sklepu Google Play i App Store. Korzystając z tej aplikacji, możesz dodawać zakładki do ulubionych historii Insta, oglądać historie za pomocą wbudowanego odtwarzacza, wyszukiwać użytkowników Insta i obsługiwać wiele kont. Możesz także użyć tej aplikacji, aby ponownie opublikować zapisane historie z Instagrama na swojej osi czasu. Aby zapisać żądane historie Insta na swoim urządzeniu, wprowadź nazwę użytkownika konta na Instagramie i dotknij przycisku „Pobierz” poszczególnych historii tego konta lub naciśnij opcję „Pobierz wszystko”, aby zapisać wszystkie udostępnione historie Insta z tego profilu.

wrzutowy wygaszacz historii

Dodatkowa wskazówka — edytuj filmy na Instagramie za pomocą FilmoraTool

Po pomyślnym pobraniu ulubionych historii Insta na urządzenie następnym krokiem byłoby uatrakcyjnienie ich dzięki procedurom edycji. FilmoraTool to jeden z najlepszych edytorów wideo na Instagramie do tworzenia przekonujących filmów i błyskawicznego przyciągania obserwujących. Istnieje wiele opcji dostosowywania filmów Insta w celu uzyskania lepszych wyników. Przyjazna dla użytkownika przestrzeń FilmoraTool pomaga w tworzeniu niezwykłego filmu na Instagramie i publikowaniu go na platformie Insta bez żadnych problemów.

Pobierz wersję FilmoraTool9 Win Pobierz wersję FilmoraTool9 na Maca

Kluczowe cechy FilmoraTool:

  • Klatki kluczowe animacji: zastosuj gotowe ustawienia jednym kliknięciem, aby ułatwić korzystanie z klatek kluczowych lub po prostu swobodnie animuj.
  • Tłumienie dźwięku: popraw głos mówiący, automatycznie zmniejszając nakładający się BGM lub inny poziom głośności.
  • Dopasowanie kolorów: dopasuj kolor wybranych klipów do ramki odniesienia.
  • Śledzenie ruchu: szybkie śledzenie poruszających się obiektów w klipie wideo.

Efektywnie edytuj filmy na Instagramie za pomocą FilmoraTool:

Krok 1: Pobierz FilmoraTool

Idź do urzędnika Strona FilmoraTool aby pobrać aplikację. Możesz też pobrać go z kreatora poniżej.

Pobierz wersję FilmoraTool9 Win Pobierz wersję FilmoraTool9 na Maca

Krok 2: Importuj swoje filmy z Instagrama

Naciśnij importImportuj pliki multimedialne opcji, a następnie poruszaj się po dyskach systemowych i importuj żądane filmy z Instagrama do FilmoraTool.

importuj wideo z Instagrama

Krok 3: Dostosuj proporcje projektu do trybu Instagram 

Przeciągnij i upuść wideo na oś czasu, a następnie przejdź do „Plik -> Ustawienia projektu‘ i dostosuj współczynnik proporcji do 1:1 (Instagram).

dostosuj proporcje wideo na Instagramie

Krok 4: Dodaj kolor tła

Po przełączeniu na tryb 1:1 u góry iu dołu filmu zobaczysz czarne paski. Przejdź do Przykładowy folder kolorów, dodaj biały kolor do ścieżki pod filmem, a na koniec zmień rozmiar białego obrazu tła, aby zakryć czarne paski.

dodaj kolor tła do wideo na Instagramie

Krok 5: Dodaj tytuły do ​​filmu na Instagramie

Idź do „Tytuły” wybierz żądany tytuł, dodaj go do osi czasu. Następnie możesz edytować teksty zgodnie z własnymi potrzebami i przenieść tytuł na górę lub dół filmu.

dodaj tytuły do ​​wideo na Instagramie

Krok 6: Edytuj i animuj teksty

Kliknij dwukrotnie tytuł na osi czasu, wybierz ADVANCED, a będziesz mógł edytować i animować teksty. Wystarczy kliknąć Dostosuj aby zmienić kolor, rozmiar lub krycie tekstu itp. Możesz też przejść do Animacja aby zastosować animację do tekstu.

edytować i animować teksty

Krok 7: Wyeksportuj i prześlij swój film na Instagram

Po zakończeniu edycji kliknij eksport przycisk, aby wyeksportować wideo z Instagrama na urządzenie lokalne. I na koniec możesz przesłać go na Instagram, jak chcesz.

eksportuj wideo z Instagrama

Wnioski

Dlatego odbyłeś pouczającą dyskusję na temat Wygaszacz historii na Instagramie programy. Wszystkie wyżej wymienione aplikacje są niezawodne i możesz bez wysiłku zapisywać swoje ulubione historie Insta na swoim urządzeniu. Dodaj smaki do zapisanych wycinków historii Insta za pomocą FilmoraTool. Połącz się ze znajomymi z Insta i łatwo przechowuj ich udostępnione historie. Później twórz nostalgiczne wspomnienia poprzez spersonalizowane odtworzenie zapisanych historii Insta. Bądź na bieżąco z tym artykułem, aby zapoznać się z pełną zabawy podróżą na Instagramie i powiązanymi z nim eksploracjami. Zostaw swoje komentarze i sugestie i czekaj na nasze nowe kreacje.